Головна : Новини

Як вибрати чоловічі шкарпетки?

, 18:28
0 877

чоловічі шкарпеткиНе варто недооцінювати шкарпетки, які на перший погляд непомітна частина гардеробу, можуть, як підкреслити Ваш статус, так і геть зруйнувати його. І неважливо буде, як дорого Ви придбали свій костюм або туфлі, якщо шкарпетки при цьому мають розтягнутий вигляд. Недарма їх називають Наполеоном чоловічого гардероба. Незважаючи на свої маленькі розміри, вони мають велике значення в цілісності образу. До речі, придбати якісні чоловічі шкарпетки (мужские носки) можна в інтернет-магазині https://happysocks.kiev.ua/.

Перше правило вибору - поєднання

Чоловіча мода, незважаючи на свій консерватизм, давно вийшла за рамки ділового стилю. З'явилося безліч цікавих напрямків моди. У гардеробі чоловіка вміщується одяг для різних випадків життя: від повсякденних офісних буднів до урочистих заходів та навіть тематичних вечірок. Велика розмаїтість вибору нерідко породжує не зовсім зрозумілі варіанти поєднання одягу.

Неважливо наскільки Ви далекі від моди, просто запам'ятайте, що під костюм ніколи не надягають спортивні білі шкарпетки. Здавалося б, ну що може бути простіше - не поєднувати спортивний стиль з класичним. Але чомусь шкарпетки записали в ряди універсального одягу, і використовують їх без приналежності до стилю. Загалом, якщо Ви не Майкл Джексон, забудьте про білі шкарпетки під чорний костюм. Також недоречно виглядають шкарпетки зі строгими ромбиками під три смужки Adidas на спортивних штанах.

Друге правило вибору довжини шкарпеток

Якщо Ви в брюках, тоді присядьте, якщо при цьому Ви бачите оголену частину ноги, значить або штани неправильної довжини, або шкарпетки закороткі. У діловому дрес-коді обов'язково потрібно дотримуватися цього правила - співрозмовник не повинен бачити Вас з оголеними ногами. Хороший тон - це коли брюки-шкарпетки-взуття плавно поєднуються один з одним.

Якщо Ви зважилися на чоловічі шкарпетки з малюнком, тоді слід орієнтуватися на єдність образу. Під костюм спокійних тонів не вдягають шкарпетки занадто яскравих кольорів. У спробі пожвавити образ можна легко переборщити, тому все має бути гармонійно. Обов'язково в кольорі шкарпеток повинен бути присутнім відтінок брюк, щоб одяг вдало поєднувалася. Якщо Ви не знайшли шкарпетки того ж кольору, що і штани, зупиніть вибір на більш світлому відтінку. Якщо потрібні були сірі шкарпетки, можна купити шкарпетки світло-сірі.

На що варто звернути увагу при виборі шкарпеток

Крім натуральних матеріалів, обов'язкова наявність синтетичних волокон. Такі шкарпетки мають високі показники зносостійкості, а натуральні волокна дозволяють шкірі дихати. Синтетичні домішки допомагають довше утримувати форму носка, добре облягають ногу, менше витягуються. Широка резинка на довгих шкарпетках не тільки утримує носок на нозі, але і дуже зручна. Така гумка не перетягує ногу, не віджимає судини і не залишає слідів на шкірі.

Як правильно вибрати розмір шкарпеток

Зазвичай у визначенні розміру шкарпеток вказується не тільки розмір носка, а й розмір взуття. На прикладі це буде виглядати так: 29 (43-44). Якщо Ви сумніваєтеся в розмірі свого взуття, можна перевірити правильність вибору в сантиметрах.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ