Головна : Новини

Чистка кондиціонерів: Що необхідно знати?

, 23:15
0 581

Чистка кондиціонерівБудь-який кондиціонер, так само як і будь-яка інша придбана техніка, якою б якісною і надійною вона не здавалася, може зламатися. Щоб вона могла довго вірою і правдою служити вам, за нею потрібно не тільки доглядати, а й регулярно проводити обслуговування та всі визначені виробником профілактичні заходи. До речі, в Києві якісну чистку кондиціонера можна замовити в компанії http://ice-conditioner.com.ua/servis-kondicionerov.

Своєчасне обслуговування не допустить поломки кондиціонера і забезпечить стабільне підтримку необхідних кліматичних значень.

Пил, що знаходиться в повітрі, природно, потрапляє в кондиціонер і осідає на його фільтрі. І якщо пристрій не очищався після торішньої інтенсивної роботи, включивши його, ви отримаєте «пиловий видих», який буде літати по приміщенню і вдихати присутніми.

Крім звичайної пилу в системах охолодження зимують деякі види хвороботворних бактерій, алергенів, пилових кліщів, вірусів. Особливо небезпечною «кондиционерной інфекцією» є «хвороба легіонерів», збудник її, мікроб «легионелла», здатний викликати пневмонію, нерідко приводить до летального результату. Починається ж хвороба подобою легкої застуди, а через 1-3 тижні госпіталізація неминуча.

Спліт-система кондиціонера складається з зовнішнього і внутрішнього блоків. Зовнішній блок здатний перегрітися, але не тільки через високу температуру повітря, але і від забруднення пилом, смогом, тополиним пухом.

Всі ці жахи необхідно знати при наявності в вашому життєвому просторі кондиціонерів, систем охолодження, щоб не забувати про догляд за цим обладнанням:

  • Чистка кондиціонерів проводиться декількома способами:
  • Перший - механічний, за допомогою спеціальних щіток;
  • Другий - нанесення спеціальних хімічних розчинів, що застосовуються при митті автомобілів;
  • Третій - використання мийки високого тиску для очищення зовнішнього блоку.

Внутрішній блок менше схильний до забруднення, зазвичай просто промивають решітки фільтра і випарника. Якщо ж чистка здійснюється фахівцями, дезінфекція та обробка внутрішнього блоку парогенератором проводиться обов'язково.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ