Головна : Новини

Дихальний тренажер Фролова: Що це?

, 15:25
0 1403

тренажер ФроловаУ давнину люди вірили, що подих - це життя, і кожній людині відведено на його життя певну кількість вдихів і видихів. Тому не слід витрачати життя через дрібниці: потрібно дихати повільно. І древні мали рацію. У нашому організмі, як дрова в багатті, згорають поживні речовини (проходять реакції окислення), і чим більше кисню надходить в організм - чим частіше дихання - тим швидше це багаття догорить і згасне. Висновок очевидний: повільне дихання подовжує життя.

За час існування цивілізації людина скоїла безліч відкриттів, удосконалив технології, винайшов надпотужні механізми і навіть проник в таємниці космосу. Але не можна не визнати, що до сих пір непростимо мало відомо про самого людському організмі, про його приховані можливості. Ми не помічаємо, часом, найважливіших і в той же час простих речей, наприклад, наскільки правильно ми дихаємо. Але ж схема дихання - його ритм і глибина - грають далеко не останню роль в збереженні здоров'я і молодості людського організму. Згідно з останніми дослідженнями, причина старіння людини - накопичення в його ДНК мутацій, а по теорії Денхам Харман, винні в цих мутаціях вільні радикали, які утворюються під час окислювальних процесів в клітинах. І чим частіше дихання, тим більше утворюється вільних радикалів кисню.

Типи дихання

Існує три типи дихання, що характеризуються типом хімічних перетворень і отримання молекул АТФ - аденозинтрифосфорної кислоти, найбільш важливого макроергічної з'єднання, службовця універсальним джерелом хімічної енергії для всіх організмів:

  • Аеробний тип дихання - це процес отримання енергії в мітохондріях клітини за участю молекул атмосферного кисню. У звичайних умовах у людини цей тип дихання є переважаючим;
  • Анаеробний тип дихання - процес отримання енергії в цитоплазмі клітини без участі молекул атмосферного кисню. Це резервний механізм дихання, який включається при нестачі освіти енергії аеробним способом. Анаеробне дихання часто називають «другим диханням»;
  • Ендогенне дихання - процес отримання енергії в клітині переважно анаеробним способом з одночасним збереженням мінімальної частки аеробного дихання. Цей тип дихання виникає в організмі в результаті дихальних тренувань, так зване «третє дихання».

Тренажер Фролова

При зменшенні частки аеробного дихання в організмі знижується відсоток утворення активних форм кисню, що виявляють агресію по відношенню до самої клітці. В умовах створилася гіпоксії, організм починає активно використовувати анаеробний механізм дихання, тому поступове зниження рівня атмосферного кисню в дихальній системі сприяє максимальному збільшенню частки анаеробного дихання. Створивши строго дозується рівень гіпоксії, можна зменшити відсоток освіти молочної кислоти при анаеробному механізмі дихання, що знизить відсоток переокислення і не буде перешкоджати подальшим процесам отримання енергії клітинами організму. Відповідно, при виконанні цих умов, організм має можливість перейти на якісно новий рівень енергетичних обмінних процесів в клітинах.

Такий перехід досягається за допомогою «Дихального тренажера Фролова». Творець апарату - російський вчений-біохімік Володимир Фролов - не сумнівається, що сам він, завдяки відкритому їм способу безлекарственного оздоровлення і омолоджування, збереже здоров'я до 130 років. За два роки тренувань на винайденому ним дихальному тренажері, В. Фролов домігся значних результатів у омолодження і оздоровлення організму, знизивши свій біологічний вік з 65 до 20 років. Такого ж результату досягали і інші люди, займаючись на дихальному тренажері Фролова всього по 20-30 хвилин в день. До речі, придбати його можна в магазині медичної техніки Armed-plus.ru.

Дихальний тренажер Фролова дозволяє регулювати процеси вдиху і видиху і сприяє мобілізації всіх сил організму для оздоровлення. Тренажер створює повітряну суміш для дихання зі зменшеною концентрацією кисню (з 21 до 19%) і збільшеною концентрацією вуглекислого газу (з 0.03 до 2-3%). Така концентрація компонентів повітряної суміші є оптимальною для підтримки організму в здоровому стані.

Дихальний тренажер Фролова показаний до застосування при бронхо-легеневих захворюваннях (бронхіт, астма, туберкульоз); серцево-судинних захворюваннях (гіпертонія, стенокардія, аритмія, атеросклероз); захворюваннях опорно-рухового апарату (остеохондроз, артрити) і при цукровому діабеті.

Прилад компактний, важить всього 130 грамів, не вимагає підключення до мережі. Методика роботи проста, її з успіхом освоюють діти і люди похилого віку.

Людина робить близько 1000 вдихів в годину, 24 000 - на добу, 9 мільйонів - на рік. Протягом життя ми вдихаємо і видихаємо в середньому близько 650 мільйонів разів. За 70 років організм виробляє близько тонни радикалів кисню. 20 хвилин щоденних занять на тренажері Фролова дозволяють за два місяці скоротити частоту дихання до 240, а тривалі заняття - до 100 і менше дихальних рухів на годину.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ