здоровье, артлайф, арт лайф, health, artlife   Мапа сайту Login art life

+38 (067) 6802411 Російський  Український  Англійський     
 Артлайф Україна, Київ
артлайф

Дихальний тренажер Фролова: Що це?

Серпень 08 2018

тренажер ФроловаУ давнину люди вірили, що подих - це життя, і кожній людині відведено на його життя певну кількість вдихів і видихів. Тому не слід витрачати життя через дрібниці: потрібно дихати повільно. І древні мали рацію. У нашому організмі, як дрова в багатті, згорають поживні речовини (проходять реакції окислення), і чим більше кисню надходить в організм - чим частіше дихання - тим швидше це багаття догорить і згасне. Висновок очевидний: повільне дихання подовжує життя.

За час існування цивілізації людина скоїла безліч відкриттів, удосконалив технології, винайшов надпотужні механізми і навіть проник в таємниці космосу. Але не можна не визнати, що до сих пір непростимо мало відомо про самого людському організмі, про його приховані можливості. Ми не помічаємо, часом, найважливіших і в той же час простих речей, наприклад, наскільки правильно ми дихаємо. Але ж схема дихання - його ритм і глибина - грають далеко не останню роль в збереженні здоров'я і молодості людського організму. Згідно з останніми дослідженнями, причина старіння людини - накопичення в його ДНК мутацій, а по теорії Денхам Харман, винні в цих мутаціях вільні радикали, які утворюються під час окислювальних процесів в клітинах. І чим частіше дихання, тим більше утворюється вільних радикалів кисню.

Типи дихання

Існує три типи дихання, що характеризуються типом хімічних перетворень і отримання молекул АТФ - аденозинтрифосфорної кислоти, найбільш важливого макроергічної з'єднання, службовця універсальним джерелом хімічної енергії для всіх організмів:

  • Аеробний тип дихання - це процес отримання енергії в мітохондріях клітини за участю молекул атмосферного кисню. У звичайних умовах у людини цей тип дихання є переважаючим;
  • Анаеробний тип дихання - процес отримання енергії в цитоплазмі клітини без участі молекул атмосферного кисню. Це резервний механізм дихання, який включається при нестачі освіти енергії аеробним способом. Анаеробне дихання часто називають «другим диханням»;
  • Ендогенне дихання - процес отримання енергії в клітині переважно анаеробним способом з одночасним збереженням мінімальної частки аеробного дихання. Цей тип дихання виникає в організмі в результаті дихальних тренувань, так зване «третє дихання».

Тренажер Фролова

При зменшенні частки аеробного дихання в організмі знижується відсоток утворення активних форм кисню, що виявляють агресію по відношенню до самої клітці. В умовах створилася гіпоксії, організм починає активно використовувати анаеробний механізм дихання, тому поступове зниження рівня атмосферного кисню в дихальній системі сприяє максимальному збільшенню частки анаеробного дихання. Створивши строго дозується рівень гіпоксії, можна зменшити відсоток освіти молочної кислоти при анаеробному механізмі дихання, що знизить відсоток переокислення і не буде перешкоджати подальшим процесам отримання енергії клітинами організму. Відповідно, при виконанні цих умов, організм має можливість перейти на якісно новий рівень енергетичних обмінних процесів в клітинах.

Такий перехід досягається за допомогою «Дихального тренажера Фролова». Творець апарату - російський вчений-біохімік Володимир Фролов - не сумнівається, що сам він, завдяки відкритому їм способу безлекарственного оздоровлення і омолоджування, збереже здоров'я до 130 років. За два роки тренувань на винайденому ним дихальному тренажері, В. Фролов домігся значних результатів у омолодження і оздоровлення організму, знизивши свій біологічний вік з 65 до 20 років. Такого ж результату досягали і інші люди, займаючись на дихальному тренажері Фролова всього по 20-30 хвилин в день. До речі, придбати його можна в магазині медичної техніки Armed-plus.ru.

Дихальний тренажер Фролова дозволяє регулювати процеси вдиху і видиху і сприяє мобілізації всіх сил організму для оздоровлення. Тренажер створює повітряну суміш для дихання зі зменшеною концентрацією кисню (з 21 до 19%) і збільшеною концентрацією вуглекислого газу (з 0.03 до 2-3%). Така концентрація компонентів повітряної суміші є оптимальною для підтримки організму в здоровому стані.

Дихальний тренажер Фролова показаний до застосування при бронхо-легеневих захворюваннях (бронхіт, астма, туберкульоз); серцево-судинних захворюваннях (гіпертонія, стенокардія, аритмія, атеросклероз); захворюваннях опорно-рухового апарату (остеохондроз, артрити) і при цукровому діабеті.

Прилад компактний, важить всього 130 грамів, не вимагає підключення до мережі. Методика роботи проста, її з успіхом освоюють діти і люди похилого віку.

Людина робить близько 1000 вдихів в годину, 24 000 - на добу, 9 мільйонів - на рік. Протягом життя ми вдихаємо і видихаємо в середньому близько 650 мільйонів разів. За 70 років організм виробляє близько тонни радикалів кисню. 20 хвилин щоденних занять на тренажері Фролова дозволяють за два місяці скоротити частоту дихання до 240, а тривалі заняття - до 100 і менше дихальних рухів на годину.

← Хто така Монеточка:... Як вибрати меблі для кафе... 
Автор: admin

Додати коментар
Ваше им'я
Текст
Введіть символи, що на зображенні

МІЖХРЕБЦЕВА ГРИЖА

ONLINE КОНСУЛЬТАЦІЯ НЕВРОЛОГА

ПРОДУКЦІЯ КОМПАНІЇ АРТЛАЙФ

БАД, ВІТАМІНИ, КОСМЕТИКА

ОНЛАЙН ПЕРЕКЛАДАЧ

worldtranslation.org

ONLINE КОНСУЛЬТАЦИЯ НЕВРОЛОГА

продукція артлайф

World translation

   Цей сайт дасть можливість всім хто хоче отримати консультацію фахівця з багаторічним успішним досвідом подолання таких хвороб:
- Міжхребцева грижа диска;
- ДЦП;
- Псоріаз;
- Цукровий діабет;
- Артроз і т. д.
Шульга Микола Володимирович
   Замовлення продуктів Артлайф на території України: БАД: лецитин, котячий кошоть, кальцій; косметика: Probio, Incaps, Functional cosmetics; вітаміни; каши, супи, киселі, цукерки, чай, кава; засоби особистої гігієни: шампунь, бальзам, гель для гоління, зубна паста.
   Професійний переклад з української на англійську мову  текстів різної тематики: медичної, технічної, науково-технічної, юридичної, економічної, літературної; переклад банківської документації , сертифікатів, пісень, медичних препаратів, пісень, віршів, інструкцій по експлуатації, технічної документації, а також локалізація інтернет-ресурсів.

Артлайф - функціональне харчування, вітаміни, БАД, косметика.

© 2011-2019 Artlife company, Inc. All rights reserved.


Є лише один метод зберегти здоров'я - їсти те, чого не хочеться, пити те, що не любиш, і робити те, що не подобається.

Марк Твен