здоровье, артлайф, арт лайф, health, artlife   Мапа сайту Login art life

+38 (067) 6802411 Російський  Український  Англійський     
 Артлайф Україна, Київ
артлайф

Йога тур

Серпень 05 2014

Йога є одним з тих понять, які незмінно супроводжують сучасне надто активне суспільство. Для більшості, не особливо поглиблюються в суть поняття, людей, Поняття йога напевно асоціюється з комплексом фізичних вправ, які сприяють розвитку гнучкості тіла, м'язової системи, психологічної стійкості, зняттю стресових явищ та фізичної втоми організму. При цьому, більшість практикуючих будь-яке з напрямків йоги (основних напрямків приблизно п'ять) лише віддалено знає про более значущою духовної, психологічної основі вчення і ще менше практикує, і вивчає всі грані цього, без сумніву, культурного явища та спадщини буддійської філософії. Насправді поняття йоги має більш глибокий зміст і є комплексним вченням, спрямованим на розвиток психічних і фізіологічних можливостей організму, самопізнання своего внутрішнього світу. Ні для кого не секрет, що найбільш поглиблене освоєння будь-яких технічних, гуманітарних, психологічних, фізичних навчань, відбувається в безпосередньому середовищі звернення, першоджерелі. Так, як вивчення, наприклад, англійської мови найкраще проходить в реальному англомовному середовищі, так і більш повне, поглиблене пСвідомість практик йоги найкраще проводити в регіонах, традиційно вважається колискою буддизму та індуїзму - Індії, Непалі, Шрі Ланці, Індокитаї. Саме з такою метою повсюдно організовуються так звані. Метою їх є вдосконалення фізичних і духовних можливостей, в середовищі відмінною від повсякденної, а значить забезпечує главне умова для кращого освоєння практик - відсутність відволікаючих чинників. Перебування на територіях, де традиційно практикується індуїзм, буддизм і йога дає можливість почерпнути знання у першоджерела. Але це зовсім не означає, що йога пізнається саме на своїй споконвічній батьківщині - йога тур можна організувати в будь-якій країні, головне, щоб місцебуло більш віддаленим від галасливих міст і селищ - для кращого єднання з природою і внутрішнім світом (гори, ліси, морське узбережжя та інше).

← На допомогу майбутній мамі Браслети Power Balance  
Автор: admin

Додати коментар
Ваше им'я
Текст
Введіть символи, що на зображенні

МІЖХРЕБЦЕВА ГРИЖА

ONLINE КОНСУЛЬТАЦІЯ НЕВРОЛОГА

ПРОДУКЦІЯ КОМПАНІЇ АРТЛАЙФ

БАД, ВІТАМІНИ, КОСМЕТИКА

ОНЛАЙН ПЕРЕКЛАДАЧ

worldtranslation.org

ONLINE КОНСУЛЬТАЦИЯ НЕВРОЛОГА

продукція артлайф

World translation

   Цей сайт дасть можливість всім хто хоче отримати консультацію фахівця з багаторічним успішним досвідом подолання таких хвороб:
- Міжхребцева грижа диска;
- ДЦП;
- Псоріаз;
- Цукровий діабет;
- Артроз і т. д.
Шульга Микола Володимирович
   Замовлення продуктів Артлайф на території України: БАД: лецитин, котячий кошоть, кальцій; косметика: Probio, Incaps, Functional cosmetics; вітаміни; каши, супи, киселі, цукерки, чай, кава; засоби особистої гігієни: шампунь, бальзам, гель для гоління, зубна паста.
   Професійний переклад з української на англійську мову  текстів різної тематики: медичної, технічної, науково-технічної, юридичної, економічної, літературної; переклад банківської документації , сертифікатів, пісень, медичних препаратів, пісень, віршів, інструкцій по експлуатації, технічної документації, а також локалізація інтернет-ресурсів.

Артлайф - функціональне харчування, вітаміни, БАД, косметика.

© 2011-2019 Artlife company, Inc. All rights reserved.


Є лише один метод зберегти здоров'я - їсти те, чого не хочеться, пити те, що не любиш, і робити те, що не подобається.

Марк Твен