Головна : Новини

Основні переваги безпружинних матраців

, 11:09
0 1467

безпружинний матрас конкордСон - це дуже важлива частина життя кожної людини. А щоб він був повноцінним і здоровим, необхідно правильно підібрати матрас. Сьогодні ми поговоримо про переваги безпружинних моделей, а розповість нам про це співробітник інтернет-магазину matraskin72.ru, а за сумісництвом - це ще й официальный сайт Матрасов Конкорд Тюмень.

Багато людей вибирають безпружинні матраци, оскільки деякі виробники випускають моделі, які за якістю нітрохи не поступаються, а іноді і перевершують свої пружинні аналоги, але при цьому їх ціна залишається цілком демократичною. Якщо ви дещо обмежені в коштах, це стане для вас чудовою нагодою поліпшити свій стан здоров'я, при цьому не залазити в борги.

Крім того, ортопеди радять батькам купувати для своїх чад саме безпружинні вироби, оскільки дитячий хребет все ще перебуває в стадії формування, тому пружинний блок матраца, особливо залежний, може призвести до незворотних змін в майбутньої поставі малюка. Найкраще, якщо ваша дитина буде спати на безпружинному матраці як мінімум до 10-14 років.

Деякі люди в силу особливостей свого організму не можуть нормально відпочити на матраці, забезпеченому пружинним блоком. Вони відчувають себе часом, як принцеса на горошині з однойменної казки:

  1. весь час прокидаються;
  2. перевертаються в ліжку;
  3. вранці відчувають слабкість або розбитість.

Якщо ви помітили у себе хоча б один з перерахованих вище симптомів, негайно вирушайте в магазин за безпружинні матрацом: він, без сумніву, забезпечить вам повноцінний сон.

Вибираючи безпружинні матраци, пам'ятайте, що вони здатні витримати тільки строго певне навантаження. Так, для людини, чия вага перевищує 100 кілограмів, такий спальний аксесуар краще не купувати, інакше він дуже швидко прийде в непридатність. Або ж ви можете придбати відрізняється підвищеною міцністю модель під замовлення.

Безпружинний матрац може повністю складатися з одного матеріалу, наприклад, найбільш популярних латексу або кокоса, або ж бути багатошаровим, коли ці наповнювачі чергуються між собою.

Якщо ви дуже чутливі до шуму і від найменшого скрипу пружин прокидаєтеся, безпружинні матраци - це ваш вибір, оскільки при великому навантаженні навіть найбільш сучасний матрац з пружинним блоком може стати джерелом неприємних відчуттів.

Матеріали, використовувані в безпружинних матрацах

При виготовленні безпружинних матраців використовуються найрізноманітніші наповнювачі:

  • натуральні;
  • штучні;
  • комбіновані;
  • одно- і багатошарові.

Звичайно, виріб з «начинкою» з природних матеріалів обійдеться вам значно дорожче, адже такі матраци відрізняються підвищеною м'якістю в порівнянні з їх побратимами з штучним наповненням. Крім того, вони можуть мати в різних місцях різну пружність, що дає можливість вашому тілу легко прийняти найбільш зручне для нього положення. До натуральних матеріалів відносять кокосову койру або природний латекс.

Найбільш популярним штучним наповнювачем для безпружинних матраців є пінополіуретан. Його прабатьком є  поролон, проте цей матеріал більш пружний, щільний і стійкий до сильних деформацій. Часто лікарі рекомендують такі безпружинні матраци пацієнтам, що страждають від хвороб хребта, оскільки вони є досить жорсткими і прекрасно підтримують тазову і шийну область хребта.

Як вибрати безпружинний матрац?

Вибираючи безпружинний ортопедичний матрац, не забувайте, що потрібно звернути увагу не тільки на наповнювач, якість оббивки, жорсткість або розмір, а й на максимальне навантаження, яку здатний витримати виріб. Вона не повинна бути менше, ніж вага власника матраца, краще навіть якщо вона буде перевищувати масу тіла на 15-20 кг, тоді ця постільна приналежність прослужить вам дуже довго.

Ретельно заміряйте ліжко, для якої ви збираєтеся купувати матрац: бажано, щоб він мав такі ж розміри. Якщо ж знайти відповідний товар відразу не виходить, краще придбайте виріб менші за розміром. Адже якщо матрац буде набагато більше ліжка, його краю будуть постійно передавлює, що значно скоротить термін служби наповнювача.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ