Головна : Новини

Все, що потрібно знати про заправку лазерних картриджів

, 21:55
0 510

заправка лазерного картриджа

Сьогодні жоден офіс не може обійтись без такої огртехніки, як принтер. Найчастіше використовують лазерні принтери. Але як, і будь-яка інша друкуюча техніка, лазерні принтери мають картриджі, які рано чи пізно закінчуються. Що робити, якщо у вас закінчився картридж? Є 2 варіанти:

 • купити новий;
 • заправити старий (до речі, якщо ви сумніваєтесь чи підходить вам заправка лазерного картриджа, то знайте - ціна цієї послуги в 5 разів дешевша, ніж покупка нового оригінального картриджа).

Але від якості заправки картриджа залежить і термін служби принтера. З правильною заправкою ви заощадите в кілька разів. Давайте розберемося, що таке правильна заправка картриджа, і які обов'язкові етапи вона включає.

Правильна заправка включає в себе:

 1. Огляд фахівцем картриджа на наявність дефектів;
 2. Тестування якості друку до заправки;
 3. Розбирання картриджа;
 4. Очищення картриджа від старого тонера;
 5. Перевірка і чищення решти елементів картриджа;
 6. Заміна відпрацьованих деталей;
 7. Заправка новим тонером;
 8. Збірка і тестування якості друку.

На ринку багато компаній, що пропонують послуги із заправки картріджів. Як вибрати правильну. Ось головні ознаки компаній, які, швидше за все, надають неякісні послуги:

 • Дуже низька вартість. При такому розкладі, швидше за все якийсь з етапів заправки не буде виконуватися. Засиплють тонер низької якості або просто змішають його зі старим, що неприпустимо. В картридж при заправці повинен бути повинен бути доданий тонер однієї марки;
 • Погана якість друку після заправки;
 • Виїзд фахівця по заправці до вас додому або офіс. У кращому випадку вам зроблять тільки досипання тонера без огляду, очищення та ремонту. Заправка повинна робитися в окремій кімнаті з використанням спеціального обладнання.

Наслідком неякісної заправки картриджів буде часта необхідність в заправці, а також швидкий вихід з ладу вашої оргтехніки. При правильній експлуатації картриджі можна заправляти від 6 до 10 разів. Щоб картридж працював довго і надійно, потрібно робити відновлення один раз в кілька заправок. Відновлення картриджа включає в себе заміну швидкозношуваних деталей і саму заправку.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ