Головна : Новини

Медична страховка від СК Універсальна

, 21:54
0 653

Рівень медицини падає, люди починають шукати альтернативні варіанти підлогунавчання медичних послуг. При цьому перевага віддається розумного поєднання ціни та якості. На жаль, запропонувати подібні послуги може мало хто. Тим не менше, вихід є.

Добровільна, яку можна оформити на сайті http://universalna.com/,позволит вам отримати підтримку високого рівня в будь-який момент. Страховка оформляється на рік, коштує вона 10 тисяч гривень. При цьому кожен, хто оформить дану страховку, може розраховувати на екстрену допомогу, цілодобову медичну підтримку, діагностику, консультації у лікарів різних профілів. Можливостей справді багато. Страхова компанія пропонує використовувати ресурси сучасних клінік і центрів диагностіки, тому ви можете бути впевнені, що оформлення подібної страховки автоматично відкриває перед вами можливість отримання медичних послуг за європейськими стандартами.

Віковий ліміт існує. Даний пакет доступний особам від 18 до 60 років. При цьому є випадки, коли в страховці можуть відмовити, в силу наличия у людини хронічних захворювань, вроджених або придбаних патологій. У цих випадках, пропонують використовувати інший страховий пакет, який теж дуже вигідний, хоча і передбачає більш високу вартість.

Отримати сьогодні безкоштовне, якісне медичне обслуговування практично неможливо. Поетму потрібно шукати компроміс, який би дозволив за розумні гроші отримає необхідну вам медичну підтримку. Страховка « Універсальна » стане ось таким ідеальним варіантом для багатьох. Головне уважно ознайомитися з умовами і зважити всі плюси і мінуси пропозиції. Ваше здоров'я, це тільки ваша турбота. Подумайте про нього зараніе, і ви зможете отримати потрібну вам допомогу в будь-який момент.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ