здоровье, артлайф, арт лайф, health, artlife   Мапа сайту Login art life

+38 (067) 6802411 Російський  Український  Англійський     
 Артлайф Україна, Київ
артлайф

Чому дитина плаче

Серпень 10 2014

Немає такої людини в світі, а тим більше дитини, яка хоч раз в житті неплакав. Якщо у дорослої цей процес більш рідкісний і більш осмислений, то маленька дитина, особливо грудної, який не може толком пояснити причину, а плаче щодня багато разів. Процес цей є абсолютно природним, адже, згідно зі статистичними даними, абсолютно здоровий новонароджений малюк може плакати до трьох годин на день. Пояснити йогонения не варто шукати в товстих талмудах, все в принципі досить просто - малюк ще не може пояснити, то чого він хоче, оскільки не вміє розмовляти, ось власне тому і плаче, привертаючи увагу дорослих. В цьому то і вся основа дитячого плачу - привернути увагу. Питання тільки в тому, з якою метою це робиться? Причини можуть бути разнимі, від об'єктивних, пов'язаний з життєвими потребами або болем, до суб'єктивних, коли дитина у що б то не стало намагається добитися того, чого хоче. Слід розрізняти плач маленького новонародженого малюка і істерику підросла "досвідченого" дитини. Батькам, особливо недосвідченим, хто вперше пізнав радість батьківства, часом ніяк не можевизначити причини такої реакції малюка. Але з часом все стає на свої місця, і ви починаєте чітко розрізняти маленькі непомітні раніше нотки, інтонації, які безпомилково вказують на ту чи іншу причину плачу. Спробуємо все ж розібратися в тому, що все-таки стоїть за емоційною реакцією вашої дитини. По-перше, розглянемо плач маленького дитини до року, який в силу фізіологічних і психологічних особливостей не може пояснити своїх потреб. У цьому випадку причини дитячого плачу можуть бути наступні:

- дитина голодна. Це, напевно, найбільш поширена причина, особливо в період грудного годування. Плач природно проходитьпо мірі наповнення материнським молочком шлунка;
- відчуття дискомфорту. У цьому випадку плач викликаний ймовірно тісним одягом, заповненим підгузником;
- перегрів або переохолодження. Занадто тепла або занадто легка по відношенню до навколишнього температурі повітря одяг, також викликає почуття дискомфорту і відповідну реакцію малюка;
- Брак батьківської ласки. Малюк може просто хоче на руки, йому в такому віці дуже важливий фізичний контакт з матір'ю і батьком;
- відчуття втоми. Можливо малюк просто хоче спати або втомився через занадто великого числа подразників;

- хворобливий стан. До шести місяців материнське мовлявоко зберігає імунітет дитини і в цей час, плач може бути пов'язаний з шлунковими кольками або прорізати зубками.

Старша дитина вже більш осмислено підходить до питання і часом може влаштувати своїм батькам справжню істерику, аби домогтися свого. Причинами істерик можуть бути:

- дитина не може в силу фізіологічних особливостей по-іншому пояснити свої бажання;
- у дитини щось не виходить. Наприклад, гра не підходить за віком, отже, у малюка не все виходить;
- дитину відривають від цікавого заняття;
- дитина по-іншому не може домогтися бажаного від оточуючих або інакше привлягти серйозну увагу з їх боку.

← Медична страховка від СК... Ковролін - підлогове... 
Автор: admin

Додати коментар
Ваше им'я
Текст
Введіть символи, що на зображенні

МІЖХРЕБЦЕВА ГРИЖА

ONLINE КОНСУЛЬТАЦІЯ НЕВРОЛОГА

ПРОДУКЦІЯ КОМПАНІЇ АРТЛАЙФ

БАД, ВІТАМІНИ, КОСМЕТИКА

ОНЛАЙН ПЕРЕКЛАДАЧ

worldtranslation.org

ONLINE КОНСУЛЬТАЦИЯ НЕВРОЛОГА

продукція артлайф

World translation

   Цей сайт дасть можливість всім хто хоче отримати консультацію фахівця з багаторічним успішним досвідом подолання таких хвороб:
- Міжхребцева грижа диска;
- ДЦП;
- Псоріаз;
- Цукровий діабет;
- Артроз і т. д.
Шульга Микола Володимирович
   Замовлення продуктів Артлайф на території України: БАД: лецитин, котячий кошоть, кальцій; косметика: Probio, Incaps, Functional cosmetics; вітаміни; каши, супи, киселі, цукерки, чай, кава; засоби особистої гігієни: шампунь, бальзам, гель для гоління, зубна паста.
   Професійний переклад з української на англійську мову  текстів різної тематики: медичної, технічної, науково-технічної, юридичної, економічної, літературної; переклад банківської документації , сертифікатів, пісень, медичних препаратів, пісень, віршів, інструкцій по експлуатації, технічної документації, а також локалізація інтернет-ресурсів.

Артлайф - функціональне харчування, вітаміни, БАД, косметика.

© 2011-2019 Artlife company, Inc. All rights reserved.


Є лише один метод зберегти здоров'я - їсти те, чого не хочеться, пити те, що не любиш, і робити те, що не подобається.

Марк Твен