Головна : Новини

Ковролін - підлогове поткритіе для офісу

, 23:07
0 394
< p style = "text-align: left;"> Так уже склалося в наш час, що завдяки науково-технічної революції, зараз всі основні питання і "битви" решаются не в полі, а в офісі. Радянські гасла типу »не кочегари, ми не теслі" поступово поступається місце за поширеністю та престижності "офісним комірців" (в першу чергу в людській свідомості). Зміна декорацій, так би мовити, або об'єктивно місця роботи формує зовсім інші вимоги умов роботи. Якщо робота в польових умових підсвідомо готує людину до відсутності більшості вигод, то сидіння в офісному приміщенні, навпаки, створює якісь аналогії з домашнім затишком. Відповідно, цей затишок необхідно створити для комфортної та ефективної роботи. Ніщо інше не асоціюється в такій мірі із затишком будинку, як килимове покриття. Але робити в офісі покриття з килимів справпро вельми клопітка, зважаючи периметра приміщення, що вимагає індивідуального підходу, а це дорого і довго. Відмінною альтернативою може служити ковролін, який нічим не поступається традиційному килиму, але і має ряд переваг:

- це відмінне тепло- і шумоізоляційні покриття;
- антистатичні властивості;
- Практичність (стійкість до забруднення, пошкодження, легкість в чищенні);
- економічність (ковролін поставляється в рулонах різної ширини, легко ріжеться і дозволяє ідеально покрити будь-якої конфігурації приміщення).

Крім того, також мають відмінну зносостійкість, а це дуже важливо в умовах постійного плотногпро "пасажиропотоку" в офісному приміщенні. Такі властивості забезпечуються завдяки особливій структурі офісного ковроліну, що складається з декількох куль різних матеріалів: ворс, первинна основа, що закріплює шар, вторинна основа. Зносостійкість ковроліну залежить від кількості і якості ворсу, для виготовлення якого застосовують шерсть, поліпропільон, нейлон і джут. Різноманітність структур, кольорів, малюнків дозволяє задовольнити будь-який запит.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ