здоровье, артлайф, арт лайф, health, artlife   Мапа сайту Login art life

+38 (067) 6802411 Російський  Український  Англійський     
 Артлайф Україна, Київ
артлайф

Станція змащення СДР

Серпень 10 2014

Все рух у цьому світі пов'язане я явищем тертя. І зовсім неважливо чоловік це йде по вулиці або вал механізму обертається на підшитипніках. Прикладів маса, але всі вони так чи інакше пов'язані або існують завдяки тертю. Незважаючи на такі зовні позитивні властивості тертя все ж призводить до зносу елементів рухомих систем. Одна справа, коли черевик протерся - це невелика катастрофа. Але от коли у відповідальний момент внаслідок зносу летить ключова деталь відповідальногомеханізму - це вже серйозна проблема, яка легко може привести до фатальних наслідків. Тому в будь-якому технічному механізмі, незалежно від розмірів і важливості, який має деталі обертання, обов'язково потрібно застосовувати змащення - рідкий або сумісний матеріал, що перешкоджає зносу поверхонь внаслідок тертя. Залежно від умовроботи механізму, потрібно або постійна автоматична, або періодичне мастило. Останнє, як правило, здійснюється, в основному, консистентної (пластичної) мастилом двома способами:

- ручна заправка мастила через маслянку шприцом. Такий вид характерний в маловідповідальних механізмах, які не потребують точної дозіровкі і великих кількостей мастильного матеріалу;

- автоматична заправка мастила. Здійснюється дозуючими пристроями в металургійній, металообробній, підйомно-транспортної техніки і устаткуванні. Подача певної кількості мастила в дозатори здійснюється віддалено вручну, за допомогою. Конструктивно СДР є циліндричним резервуаром, у верхній частині якого знаходиться кришка (тут же відбувається завантаження мастильного матеріалу), а в нижній - система подачі на базі золотникових-плунжерній схеми. Застосовується для ручної подачі мастильного матеріалу густотою до 280 одиниць, температурою до 25 градусів Цельсія, фракційністю більше 0,25 мм.

← Ковролін - підлогове... Лак для нігтів  
Автор: admin

Додати коментар
Ваше им'я
Текст
Введіть символи, що на зображенні

МІЖХРЕБЦЕВА ГРИЖА

ONLINE КОНСУЛЬТАЦІЯ НЕВРОЛОГА

ПРОДУКЦІЯ КОМПАНІЇ АРТЛАЙФ

БАД, ВІТАМІНИ, КОСМЕТИКА

ОНЛАЙН ПЕРЕКЛАДАЧ

worldtranslation.org

ONLINE КОНСУЛЬТАЦИЯ НЕВРОЛОГА

продукція артлайф

World translation

   Цей сайт дасть можливість всім хто хоче отримати консультацію фахівця з багаторічним успішним досвідом подолання таких хвороб:
- Міжхребцева грижа диска;
- ДЦП;
- Псоріаз;
- Цукровий діабет;
- Артроз і т. д.
Шульга Микола Володимирович
   Замовлення продуктів Артлайф на території України: БАД: лецитин, котячий кошоть, кальцій; косметика: Probio, Incaps, Functional cosmetics; вітаміни; каши, супи, киселі, цукерки, чай, кава; засоби особистої гігієни: шампунь, бальзам, гель для гоління, зубна паста.
   Професійний переклад з української на англійську мову  текстів різної тематики: медичної, технічної, науково-технічної, юридичної, економічної, літературної; переклад банківської документації , сертифікатів, пісень, медичних препаратів, пісень, віршів, інструкцій по експлуатації, технічної документації, а також локалізація інтернет-ресурсів.

Артлайф - функціональне харчування, вітаміни, БАД, косметика.

© 2011-2019 Artlife company, Inc. All rights reserved.


Є лише один метод зберегти здоров'я - їсти те, чого не хочеться, пити те, що не любиш, і робити те, що не подобається.

Марк Твен