Головна : Новини

Станція змащення СДР

, 23:13
0 677

Все рух у цьому світі пов'язане я явищем тертя. І зовсім неважливо чоловік це йде по вулиці або вал механізму обертається на підшитипніках. Прикладів маса, але всі вони так чи інакше пов'язані або існують завдяки тертю. Незважаючи на такі зовні позитивні властивості тертя все ж призводить до зносу елементів рухомих систем. Одна справа, коли черевик протерся - це невелика катастрофа. Але от коли у відповідальний момент внаслідок зносу летить ключова деталь відповідальногомеханізму - це вже серйозна проблема, яка легко може привести до фатальних наслідків. Тому в будь-якому технічному механізмі, незалежно від розмірів і важливості, який має деталі обертання, обов'язково потрібно застосовувати змащення - рідкий або сумісний матеріал, що перешкоджає зносу поверхонь внаслідок тертя. Залежно від умовроботи механізму, потрібно або постійна автоматична, або періодичне мастило. Останнє, як правило, здійснюється, в основному, консистентної (пластичної) мастилом двома способами:

- ручна заправка мастила через маслянку шприцом. Такий вид характерний в маловідповідальних механізмах, які не потребують точної дозіровкі і великих кількостей мастильного матеріалу;

- автоматична заправка мастила. Здійснюється дозуючими пристроями в металургійній, металообробній, підйомно-транспортної техніки і устаткуванні. Подача певної кількості мастила в дозатори здійснюється віддалено вручну, за допомогою. Конструктивно СДР є циліндричним резервуаром, у верхній частині якого знаходиться кришка (тут же відбувається завантаження мастильного матеріалу), а в нижній - система подачі на базі золотникових-плунжерній схеми. Застосовується для ручної подачі мастильного матеріалу густотою до 280 одиниць, температурою до 25 градусів Цельсія, фракційністю більше 0,25 мм.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ