Головна : Новини

Дитяче харчування: Що потрібно знати?

, 20:33
0 695

Дитяче харчування

Готувати їжу дитині самостійно або купувати симпатичні баночки з дитячим харчуванням? Кожен вирішує це питання для себе виходячи з власного досвіду, порад бабусь, подруг, призначення педіатра. У цій статті хочеться привести п'ять аргументів на користь готового дитячого харчування.

Безпека дитячого харчування.

Купуючи баночку якісного дитячого харчування: Gerber, Beech Nut, Heinz ви можете бути впевнені, що в склад не входять хімічні консерванти, барвники, ароматизатори. Виготовляється дитяче харчування виключно з натуральних продуктів вищої якості з дотриманням всіх необхідних санітарних норм.

Економія коштів

На перший погляд, здається, що приготувати їжу для малюка значно дешевше, ніж купувати готове дитяче харчування. Це справедливо для таких продуктів, як яблуко, картопля, вівсяна каша. Але якщо мова йде про різноманітне і збалансоване дитяче харчування, то економія на обличчя. Адже серед зими складно знайти недорогі і свіжі лісові ягоди, а в баночці якісного дитячого харчування дбайливо перемішалися яблука, чорниця, малина і чорноплідна горобина.

Час

Звичайно, є діти, які здатні самі себе зайняти і довго перебувати в манежі, сидіти в дитячому кріслі поки мама готує чергове кулінарне диво. Але ж більшість вимагає постійної уваги до себе, нових ігор, книжок. На заняття домашніми справами залишається тільки час дитячого сну, а встигнути потрібно чимало. Баночка дитячого харчування замінює повноцінне друга страва, а, отже, зберігає мамин час і сили, які можна використовувати для ігор з малюком.

Беремо дитяче харчування з собою в дорогу

Ваш карапуз трохи підріс і ви готові з'їздити з ним на дачу до бабусі з дідусем або відвідати подругу, у якої також нещодавно народився малюк. Як зручно скласти кілька баночок дитячого харчування в сумку разом з іграшками і підгузниками, і в потрібний час просто дістати їх і розігріти на пару або в мікрохвильовій печі. Звична їжа в будь-якій обстановці - це ще одна незаперечна перевага готового дитячого харчування.

На будь-який смак і вік

Коли ви заходите в магазин, вас вражає різноманітність фірм, що випускають дитяче харчування, поєднання продуктів (іноді найнесподіваніше), назва страв. Баночки для малюків від 4-х місяців, 6-ти місяців, 12-ти місяців... "фрукти в молочній овсянці", "Порося у власному соку", "Обід з індички з рисом"... Чи багато хто мами зможуть приготувати все це в домашніх умовах?

Переваг готового дитячого харчування чимало. Зрозуміло, знаходяться як прихильники "баночок", так і противники. Може бути, золота середина - в поєднанні цих різних методів годування? На перше - суп, приготований мамою, на друге - індичка з рисом з баночки, а на десерт - фруктовий салат або сирок з абрикосами. Ай да, смачний обід!

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ