Головна : Новини

Кодування від алкоголізму: Основні переваги

, 09:26
0 368

кодування від алкоголізму

Методики кодування як спосіб лікування алкоголізму користуються широкою популярністю в Україні та країнах СНД, оскільки вони досить ефективні і доступні (в ціновому відношенні) більшій частині населення.

Переваги лікування алкогольної залежності методами кодування

Як було сказано вище, метод кодування характеризується високою ефективністю, що є його головним плюсом. Суть методу полягає в наступному: фахівець наркологічного центру в процесі роботи з пацієнтом жорстко вселяє йому, що вживання спиртного може привести до самих сумних наслідків, таким як інвалідність, параліч, інсульт і т. п., аж до летального результату.

Зазвичай, для досягнення максимального ефекту емоційно-стресова терапія доповнюється введенням («вшиванням») медичних препаратів, які при взаємодії з алкоголем викликають дуже сильну алергічну реакцію у пацієнта, що і демонструється йому при спостереженні лікаря-нарколога. Навіть невелика доза алкоголю викликає такі симптоми отруєння, як запаморочення, блювота, слабкість, почастішання серцебиття і т. д.

Лікар-нарколог допомагає пацієнтові впоратися з цим станом, а у останнього формується стійке ставлення до алкоголю як до потенційної небезпеки і загрози для життя.

Крім високої ефективності "За кодування" говорять і наступні аспекти:

  • метод звільняє від тривалого лікування: пацієнтові, що знаходиться в тверезому стані, може бути досить 2-3 прийомів, а іноді і єдиного відвідування лікаря;
  • метод кодування істотно дешевше, ніж тривалі курси реабілітації;
  • людина, який удався до методу кодування, може не переривати роботу, не йти в тривалу відпустку і т. д.;
  • метод кодування здійснюється анонімно: пацієнт при бажанні може приховати факт проведеної процедури навіть від родичів, друзів і товаришів по службі.

Якщо це саме те, що ви шукали, звертайтеся в центр психосоціальної реабілітації залежних VITA, де ви зможете отримати дійсно професійну допомогу.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ