Фітнес трекер Xiaomi Mi Band 2
Заняття спортом вимагають не тільки сил і часу, але також різної стимуляції у вигляді знакових атрибутів, одним з яких був для мене фітнес-браслет Xiaomi Mi Band 2 (до речі, придбати його можна на сайті https://topgoods.com.ua/).
Після терплячого відбору серед безлічі здавалося б однотипних моделей різних брендів, я зупинилася на Xiaomi Mi Band2 - представника 2-го покоління фітнес-трекерів від перевіреного китайського бренду.
Я вже набувала продукцію бренду Ксіаомі і завжди залишалася задоволена якістю, а ось тепер до розумних ваг ще й розумні годинник).
Доставка, ціна і упаковка
Тритижневе очікування закінчилося доставкою мого браслета за 26,99 $ на звичайне відділення пошти в Україні. Замовляв у офіційного представника на али ось тут.
Упаковано добре, коробка з білого картону з логотипом і додатковий пакет з подарунковим браслетом і захисною плівкою для екрану капсули - в навантаження.
У коробці сама капсула, браслет, зарядний пристрій у вигляді USB-шлейфа і звичайно ж інструкція, але вся на китайській мові.
Плюси
Зарядила, встановила MiFit з GooglPlay і активувала пошук пристроїв. Браслет знайшовся одразу, синхронізуватися і наша співпраця стартувало.
З важливих для мене переваг:
- OLED екран із захистом від бризок (стандарт IP67);
- тачпад у вигляді кнопки перемикання режиму інформування;
- гіпоалергенний силіконовий браслет з надійною застібкою;
- кріплення капсули виключає втрату або пошкодження капсули;
- яскраві і чіткі символи на екрані;
- швидкий конект зі смартфоном;
- віброоповещеніе при вхідному дзвінку, повідомленні, сигналі будильника;
- стильний дизайн, поєднання матового матеріалу браслета і глянцю екрану.
Мінуси:
До мінусів можна віднести:
- Відносно короткий час заряду - 20 днів і не завжди спрацьовує датчик повороту зап'ястя, що активізує екран аналогічно натискання кнопки.
- Калорії вираховуються виключно від пройденої відстані, що не дуже узгоджується з комбінованими тренуваннями.
- Зв'язок зі смартфоном проводиться через Bluetooth (4.0+), тобто ніяк не вийде залишити телефон в роздягальні і відслідковувати вхідні дзвінки. Якщо потрібна ця функція, а ще хотілося б отримувати і нормально читати SMS, розмовляти по смарт-годинах, як по телефону, то можу порадити модель Xiaomi Amazfit 2 (Bip), там набагато більше функцій, але вони і дорожче.
- На жаль, функція «розумний будильник», працює просто як будильник, але є надія на поновлення в ПО і швидке відновлення цього вдалого рішення для легкого пробудження.
- Ціна. Є й нижчі ціни.
Висновки
Сам по собі браслет - скромненький аксесуар, але разом з додатком MiFit на смартфоні стає цікавішим за частиною інформативності. Можна відстежувати динаміку активності вдень і фази повільного і швидкого сну вночі, підраховувати витрачені протягом дня калорії, кількість кроків і цілий ряд інших корисних даних.
За місяць користування браслетом не відчула незручностей - капсула сидить міцно, спрацьовує по кнопці чітко, вібрує на зап'ясті наполегливо, навіть якщо телефон в сумці або під подушкою.
Рекомендую до покупки в якості додаткового контролю - навіть маленький прапорець на екрані про досягнення бажаної мети не раз провокував мене на додаткову прогулянку або навіть пробіжку.