Головна : Новини

Гумові брудозахисні покриття на сторожі чистоти комерційних приміщень

, 17:07
0 247

Гумові брудозахисні покриттяПереваги використання брудозахисних покриттів в комерційних приміщеннях (магазинах, фітнес-центрах, офісах) виходять за межі чистого дверного отвору. Захисні килимки в основному застосовують для захоплення будь-якого бруду, пилу, сміття і вологи, які несуть з вулиці підошви відвідувачів. Вони забезпечують хороше зчеплення у вологу погоду, захищаючи ваших клієнтів від фатального падіння. До речі, якісне брудозахисне покриття можна придабатина сайті https://www.goodzon.kh.ua/product-category/gryazezashita/.

Існують менш очевидні переваги використання вхідних брудозахисних килимів для ділових, житлових і промислових приміщень. Захисне покриття біля дверей накопичує бруд, пил або інше сміття, знижуючи кількість цих забруднювачів всередині будівлі. У підсумку, в вашому офісі, магазині або будинку буде набагато чистіше, ніж без додаткової вхідний захисту. Зниження сторонніх речовин на закритих поверхах також покращує якість повітря у всіх кімнатах.

Який тип брудозахисного килимка вибрати для підвищення чистоти вашого будинку?

Є два типи брудозахисних матів:

  • гумові;
  • з килимовим покриттям.

Хоча обидва варіанти служать для збору бруду і підвищення чистоти всередині будівель, кожен з них пропонує свої переваги.

Переваги гумових брудозахисних килимків

Гумові килимки виготовляють з еластичного еластомеру. Вироби високої якості роблять із натурального каучуку. Це покриття є водонепроникним і стійким до атмосферних впливів, тому його можна встановлювати не тільки всередині, а й зовні входу. Каучук являє собою матеріал для монтажу в сухих або мокрих умовах на відкритому повітрі. Міцність гуми дає килимку здатність витримувати постійний рух ніг.

Причиною переваги гумового грязезащитного покриття є його чудова здатність дренування. Оскільки мат складається тільки з гуми, з нього легко йде вогкість і рідка грязь. Іншою позитивною рисою каучуку є простота обслуговування. Щоб килимок був завжди чистим, досить облити його звичайною водою. Гумові брудозахисні покриття призначені для приватних, комерційних і промислових приміщень, так як є зносостійкими і довговічними.

Переваги брудозахисних килимів з ворсовим покриттям

Що складаються з поліамідних волокон з гумовою підкладкою, підлогові ворсові килимки забезпечують чудову тривалу стійкість до фізичного тиску і погодних умов. Синтетичні ворсинки не утримують воду. Вся рідина швидко стікає вниз, що робить покриття сухим. Основа з гуми запобігає вигину і деформацію форми килимка, як і в випадку повністю гумового аналога.

Брудоочисні ворсове покриття, як правило, більш ефективно справляється з улавливанием пилу, вологи або сміття. Волокна сприяють детальної чищення підошов відвідувачів, що допомагає надовго зберігати приміщення в чистоті.

З урахуванням перерахованих особливостей двох видів брудозахисних килимків можна укласти наступне:

  1. для відкритої вулиці практичніше використовувати виключно гумове покриття, хоча для підвищення естетичності можна придбати мати з ворсом;
  2. всередині будівлі біля дверей слід покласти килимки з волокнами, щоб ефективніше очищати взуття відвідувачів.
Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ