Головна : Новини

Як обрати шкіряну сумку?

, 21:27
0 863

Чоловіча сумка з натуральної шкіриЗазвичай чоловіки мають невелику кількість сумок. Але ці кілька речей (або навіть одна) неодмінно повинні бути високої якості. Чоловічі сумки з натуральної шкіри - найбільш солідне, практичне і довговічне рішення. Це респектабельність і висока зносостійкість.

На жаль, трапляються і недобросовісні виробники або підробки, що істотно ускладнюють вибір. Спробуємо розібратися, як відрізнити натуральну шкіру від штучної.

Особливості «натурпродукта»: як відрізнити від підробки?

  • Що таке «еко шкіра»? Серед виробників стало модно позначати шкірозамінник словом «еко шкіра». Це спочатку спонтиличило багатьох покупців. Насправді, нічого від натуральної шкіри в даному матеріалі немає. Це не хитрість і не виверт: зазвичай фірми не приховують склад продукту, тому Ваша задача - просто бути уважним.
  • Дивіться на шви. На місці швів іноді можна побачити матеріал з виворітного боку. Відзначимо, що виворіт натуральної шкіри - замш. Матеріал не тонкий, він не сиплеться, володіє м'якою приємною поверхнею. В основі шкірозамінника - тканина, і якщо Ви бачите, що стирчать ниточки або тканинне сплетіння на місці зрізів, знайте, це він - шкірозамінник.
  • Реакція на вологу. Справжня шкіра здатна вбирати вологу. В результаті, утворюються мокрі плями, які через деякий час висихають. Правда, якщо шкіра лакована, такий ефект Ви навряд чи зможете спостерігати. Кожзам однозначно буде відштовхувати воду.
  • Зразок матеріалу. Переконливий показник натуральності - це невеликий зразок, який йде в комплекті до шкіряного виробу. Але це актуально для фабричних сумок. Справа в тому, що прикріплювати зразок - не обов'язкова умова для виробника, але якщо він є, значить можна бути спокійним. Правда, багато продавців призвичаїлися прикріплювати до виробів зі шкірозамінника натуральний зразок. Тому, купуючи сумку «з рук», дивіться, наскільки колір і фактура на зразку і на виробі ідентичні. Також не прикріплюють зразок виробники сумок ручної роботи.
  • Заломи. Спробуйте зігнути виріб в якомусь доступному місці. Справжня шкіра не утворює заломів і практично відразу вирівнюється, а несправжня, утворює досить помітні заломи.
  • Реакція на полум'я. Уже не перший десяток років популярним способом перевірки шкіру на натуральність є підпал. Якщо вона справжня, вона не загориться, а буде дуже повільно тліти. Але сучасна індустрія здатна виготовити і кожзам, який так само, як і шкіра, буде тліти. Будьте обачними обираючи модний аксесуар з натурального матеріалу.

Великий вибір чоловічих і жіночих сумок з натуральної шкіри - в магазині bag.kiev.ua.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ