Головна : Новини

Подологія: що вона собою представляє?

, 15:19
0 392

подологіяБагато людей на особистому досвіді переконалися, як важко впоратися з різними проблемами стопи. Зробити в домашніх умовах простий педикюр виходить далеко не у всіх, а якщо мова йде про врослих нігтях, мозолях або інші проблеми, то з ними без допомоги фахівця впоратися практично неможливо. Подологія - це маловідоме напрямок медицини, який займається доглядом за стопами. Фахівці в цій галузі нададуть допомогу при лікуванні різних захворювань, пов'язаних зі ступнями, або порадять, до якого лікаря звернутися з проявилися патологічними змінами.

Ще до недавніх пір подология в Украине була мало віддомим напрямком сучасної медицини, хоча в країнах Європи вона є досить поширеною. У 2006 році вийшло перше видання керівництва для лікарів-ПОДОЛОГ. У цей час почали відкриватися спеціальні кабінети, в яких людям допомагали впоратися з вросшими нігтями, тріщинами на стопах, грибковими та іншими захворюваннями. І хоч з часу створення подібних кабінетів пройшло майже 10 років, багато хто не знає до якого лікаря звертатися, якщо з'явилися проблеми зі ступнями. За звичкою потенційні пацієнти звертаються в клініку, де їм доводиться подорожувати від кабінету до кабінету, поки не знайдеться фахівець, який вирішить проблему.

Кому рекомендується відвідувати подолог?

Багато людей постійно приділяють увагу своєму обличчю, шиї, області декольте. Більшість знають, що таке трихологія, оскільки ретельно доглядають за своїм волоссям. Найчастіше ногам приділяється увага тільки в теплі пори року, коли можна носити відкрите взуття. Але стопи вимагають до себе більшої уваги. Ігнорування дрібних проблем, таких як догляд ха нігтями і шкірою стоп, може вилитися в прогресуючі захворювання, з якими впоратися буде досить важко. Центр подології або кабінет фахівця рекомендується відвідувати тим людям, у яких спостерігаються такі проблеми:

  1. грибкові захворювання нігтів;
  2. врослі нігті;
  3. підошовні натоптиші;
  4. підошовні бородавки;
  5. деформація ступень;
  6. діабетичні стопи.

Позитивний вплив подологічних процедур

Своєчасний догляд за своїм тілом дозволяє людині красиво виглядати на протязі багатьох років. І якщо омолоджувати обличчя, кисті рук і інші ділянки тіла допомагають микродермабразия, фотоомолоджування і подібні процедури, то зробити ноги красивими може апаратний педикюр.

Медичний педикюр проводять із застосуванням різних препаратів, розм'якшуються і отшелушивающих омертвілі клітини шкіри. Також на озброєнні ПОДОЛОГ є різні шліфувальні насадки, за допомогою яких із ступнею прибираються ороговілі нашарування, що призводять до появи тріщин та інших не дуже приємних проблем.

У подологіческіх кабінетах допомагають впоратися з проблемою врослих нігтів. Таке захворювання змушує людей відчувати нестерпний біль при кожному кроці. Якщо вчасно не впоратися з проблемою, вона може привести до травматичного і хворобливого лікування під скальпелем хірурга. Лікарі-ПОДОЛОГ можуть усунути проблему на початковій стадії. За допомогою спеціальних пластин вони коригують зростання нігтів і проблема зникає.

Досить часто люди стикаються з грибковими захворюваннями, які можуть вражати шкіру в області ступень або нігтьові пластинки. Справитися з такими хворобами без кваліфікованої допомоги досить важко. Самолікування в такому випадку є не тільки малоефективним, але може привести до виникнення різного роду дерматитів, опіків або появи виразок. ПОДОЛОГ, які отримали гарну освіту, зможуть призначити пацієнтові відповідні препарати, які в найкоротші терміни дозволять позбутися від захворювання.

Жоден масажист зробить масаж стопи так, як майстер з медичного педикюру. Тут, крім спеціального навчання, медичного освіти, знання активних точок стопи потрібен досвід роботи з проблемними стопами. ПОДОЛОГ з великим стажем роблять так масаж стопи, що пацієнти виходять з кабінету як «заново народжені».

Особливо ефективний масаж спільно з педикюром. Безпосередньо перед масажем стопа проходить обробку: знімається старий ороговілий шар шкіри, видаляються натоптиші і мозолі, стопа зволожується, обробляється живильним кремом. Зрозуміло, що в такому стані масаж найбільш ефективний.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ