Головна : Новини

Медсестра додому: особливості послуги

, 16:41
0 667

медсестраВізит медичної сестри додому до хворої людини - це не розкіш, а найчастіше - єдиний спосіб своєчасно наданій допомозі пацієнту, який потребує кваліфікованого догляду (до речі, в Києві цю послугу можна замовити тут). Більшість медичних процедур, наприклад, катетеризація сечового міхура або промивання шлунка, вимагають великого досвіду і специфічних знань, що є тільки фахівцеві з профільною освітою.

Допомога медсестри може знадобитися як при короткочасних гострих станах, так і при виснажливих тривалих захворюваннях уповільненого характеру. Замовити медичні маніпуляції на будинок також може людина, що бажає заощадити час і уникнути довгих черг в процедурному кабінеті.

Сфера діяльності медичної сестри

При виклику медсестри додому пацієнт може потребувати таких послугах, як обробка пролежнів чи інших пошкоджень шкірних покривів, постановка клізми, загальний масаж. Найбільшу актуальність мають ін'єкції внутрішньовенним або внутрішньом'язовим способом, адже зробити уколи на дому самостійно і професійно досить складно. Забір аналізу крові - ще одна маніпуляція, проводити яку в звичній обстановці набагато комфортніше.

Переваги виклику медпрацівника додому

Візит фахівця додому - послуга, що володіє рядом переваг. Крім економії часу пацієнт отримує:

  1. Відсутність контакту з іншими хворими людьми.
  2. Доступну вартість, уточнити яку слід додатково. Наприклад, ціна за уколи додому від 150 грн за одиницю, а крапельниця на дому від 300 грн + ціна виїзду медсестри.
  3. Заздалегідь обумовлений час візиту.
  4. Доброзичливість медичної сестри і її високу кваліфікацію.

В умовах лікувального закладу часто можна зіткнутися з поспіхом і неуважністю персоналу, адже велика кількість пацієнтів не дає можливості приділити достатньо часу кожному з них.

Медсестра буде рада допомогти вам у наданні таких послуг, як: установка крапельниці на дому чи інших медичних маніпуляцій, що проводяться індивідуально. Такий підхід - це гарантія чуйності та зібраності. Крім професійної діяльності медсестри можуть надати моральну підтримку, що важливо в роботі з важкими пацієнтами.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ