здоровье, артлайф, арт лайф, health, artlife   Мапа сайту Login art life

+38 (067) 6802411 Російський  Український  Англійський     
 Артлайф Україна, Київ
артлайф

"Кіберніж" проти раку легенів

Лютий 11 2019

КіберНіжНа Заході операції для лікування раку легенів за допомогою «КіберНіж» проводяться з середини 2000-х років, а українські онкологи почали впроваджувати ці маніпуляції в 2010 році. Це в якійсь мірі стало проривом у лікуванні раку легенів. При цьому важливо розуміти, що використання« Кібер Ножа» для лікування даного захворювання - це не панацея.

Як і у будь-якого методу лікування, у «Кібер Ножа» є ряд клінічних показань, при яких застосовувати даний апарат найбільш доцільно, а сам факт його застосування не скасовує інших методів лікування - хірургічного, променевого та медикаментозного.

Насправді «КіберНіж» - ніякий не скальпель, нехай навіть кібернетичний. Це радіохірургічний лінійний прискорювач другого покоління, який дозволяє здійснювати лікування злоякісних пухлин у важкодоступних зонах, або доповнювати лікування, коли можливості хірургічних, променевих і лікарських методів вже вичерпані.

Перед застосуванням апарату лікарі роблять тривимірний знімок хворого ділянки тіла і віддають його фізикам, а ті, в свою чергу, роблять необхідні розрахунки і пишуть програму для прискорювача гамма-випромінювання. Теоретично даний апарат дозволяє проводити лікування будь-якого органу, ураженого раком. Саме тому самі онкологи нічого унікального в проведені маніпуляцій на легенях не бачать.

Наприклад, в клініці "Спіженко", вже досить добре освоїли технологію лікування пухлини головного і спинного мозку «Кіберножем». Тісні контакти з лікарями іноземних онкологічних клінік дозволять швидко освоїти нові горизонти. Застосування даного апарату показано далеко не кожному хворому. На сайті клініки spizhenko.clinic можна отримати заочну консультацію щодо найбільш ефективного методу лікування того чи іншого різновиду хвороби. Якщо діагноз входить в список показань для застосування «КіберНожа», то на сайті викладений перелік документів, які необхідно зібрати хворому, щоб пройти цю процедуру.

В цілому застосування високих ядерних технологій, зокрема «Кіберножа», у лікуванні онкологічних захворювань дозволяє суттєво збільшити шанси людини на виживання при такій важкій хворобі, як рак легень.

← 5 переваг труби з... Ботулотоксин Botulax 100 
Переглядів: 138
Автор: admin

Додати коментар
Ваше им'я
Текст
Введіть символи, що на зображенні

МІЖХРЕБЦЕВА ГРИЖА

ONLINE КОНСУЛЬТАЦІЯ НЕВРОЛОГА

ПРОДУКЦІЯ КОМПАНІЇ АРТЛАЙФ

БАД, ВІТАМІНИ, КОСМЕТИКА

ОНЛАЙН ПЕРЕКЛАДАЧ

worldtranslation.org

ONLINE КОНСУЛЬТАЦИЯ НЕВРОЛОГА

продукція артлайф

World translation

   Цей сайт дасть можливість всім хто хоче отримати консультацію фахівця з багаторічним успішним досвідом подолання таких хвороб:
- Міжхребцева грижа диска;
- ДЦП;
- Псоріаз;
- Цукровий діабет;
- Артроз і т. д.
Шульга Микола Володимирович
   Замовлення продуктів Артлайф на території України: БАД: лецитин, котячий кошоть, кальцій; косметика: Probio, Incaps, Functional cosmetics; вітаміни; каши, супи, киселі, цукерки, чай, кава; засоби особистої гігієни: шампунь, бальзам, гель для гоління, зубна паста.
   Професійний переклад з української на англійську мову  текстів різної тематики: медичної, технічної, науково-технічної, юридичної, економічної, літературної; переклад банківської документації , сертифікатів, пісень, медичних препаратів, пісень, віршів, інструкцій по експлуатації, технічної документації, а також локалізація інтернет-ресурсів.

Артлайф - функціональне харчування, вітаміни, БАД, косметика.

© 2011-2019 Artlife company, Inc. All rights reserved.


Є лише один метод зберегти здоров'я - їсти те, чого не хочеться, пити те, що не любиш, і робити те, що не подобається.

Марк Твен