Головна : Новини

Ботулотоксин Botulax 100

, 12:04
0 841

Botulax 100Більшість запитів в сучасній косметології направлено на боротьбу зі зморшками, корекцію рис обличчя і боротьбу з вродженими чи набутими вадами. Часто на допомогу косметологів в рішенні проблем приходять ботулотоксини.

На основі одного з таких токсинів типу А - НЕЙРОТОКСИЧНІСТЬ білка, що пройшов найвищу ступінь очищення - розроблений сучасний високотехнологічний препарат Ботулакс 100 (до речі, за доступною ціною його можна придбати на сайті https://vianacare.ru/catalog/botulinoterapiya/botulax-100.html). Багато фахівців в області косметології вважають найбільш діючим сучасним методом боротьби з мімічними зморшками саме ін'єкції цим препаратом.

BOTULAX 100: що він собою представляє?

Механізм роботи препарату полягає в здатності діючої речовини перекривати нервовим імпульсам можливість передавати сигнали. Такий тимчасовий параліч мімічних м'язів гарантує їх релаксацію, знерухомлення. Це допомагає розслабити напружені мімічні ділянки на обличчі, за рахунок чого розгладжуються зморшки, усуваються заломи і складки.

BOTULAX 100 випускається корейським фармацевтичним концерном Hugel Inc. Ця новинка на ринку ботулотоксином абсолютно не поступається за ефективністю більш розкрученому конкуренту - ботокс, при значно нижчій вартості. Ботулакс поставляється у вигляді порошку для приготування розчину, призначеного для введення. Ліофілізат Ботулакс запаяний в ампули, які розрізняються об'ємом.

Склад препарату наступний:

 1. Ліофілізат Clostridiumbotulinum типу А в 100 ОД.
 2. Сироватковий білок стабілізатор альбумін 0,5 мг.
 3. Хлорид натрію 0,9 мг.
 4. Білок менше 5.

Вплив на причину, а не наслідки з препаратом BOTULAX

В результаті ін'єкційних введення в організм Ботулакс пригнічує роботу м'язових волокон: по ним перестають передаватися нервові імпульси, м'язи не скорочуються, волокна розслабляються, шкіра на шкірному покриві розгладжується.

Як це відбувається?

Всьому причина токсин, який порушує синтез ацетилхоліну - нейромедіатора, який забезпечує в організмі провідність імпульсів від нервів до м'язів. Пацієнт відчуває вплив препарату вже через 3-4 години після сеансу, а естетичний ефект тримається протягом 4-6 місяців.

У всіх пацієнтів пролонгованість результату визначається по-різному, в залежності від наступних показників:

 • Індивідуальні особливості організму і реакції на розчин.
 • Швидкість метаболізму в організмі.
 • Відсутність / наявність / ступінь «ефекту звикання» до розчину Botulax.

Косметологи і їх пацієнти дійсно високо оцінюють якість, безпеку та ефективність цього препарату, і тому є кілька причин:

 1. Препарат стійкий у своєму естетичному і оздоровчому ефекті.
 2. Препарат впливає вибірково, після обробки особи міміка не змінюється, залишається максимально природної.
 3. Поставки препарату проходять ретельну перевірку якості, тому покупці можуть бути впевнені в стабільності токсину в кожній партії.
 4. Препарат має ідентичними з ботоксом якостями при найкращою ціною.
 5. Пацієнти добре переносять ін'єкції з Ботулаксом.
 6. Компанія Hugel Inc. проявляє крайню педантичність в питаннях безпеки і якості продукту.
 7. Світовий досвід використання препарату вкрай успішний.

Фахівці, що дотримують норми застосування Botulax, і їх клієнти відзначають високу ефективність препарату і тривалість результату проведеної процедури. Косметологи також підкреслюють природність отриманого результату, що досягається за рахунок того, що дія ін'єкції не поширюється на сусідні м'язи, і міміка залишається «живою».

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ