здоровье, артлайф, арт лайф, health, artlife   Мапа сайту Login art life

+38 (067) 6802411 Російський  Український  Англійський     
 Артлайф Україна, Київ
артлайф

Що таке плазмоліфтінг

Лютий 10 2014

Всім добре відомо, що плазмоліфтінг - це штучний процес омолодженнялюдського організму. Наука не стоїть на місці, тому ми дуже часто зустрічаємо нові, вдосконалені методи омолодження.
У 2003 році російські вчені Ренат Рашитович Ахмеров і Роман Феліксович Заруддя, використовували вперше в усьому світі тромбоцитарного ауто плазму, спробував лікувати артрофічніх, часто запалених хвороб . Так виникомолоджуючий процес -.
Ще через рік провели масу клінічних експериментів новітнього технології Plasmolifting. Випробування проводилися на добровольцях і самих учених. Лікували фотодерматоз, запалення шкіри, висипу, випадіння волосся. Пройшовши курс лікування помітили значне омолодження шкіри.
Роман Феліксович часто згадував події тих лет, адже нова методика плазми відкрила нові можливості дій. Значно поліпшила якість праці хірургів і самої медицині. Експеримент давав великі надії в галузі хірургії. Але спочатку ніхто з колег не вірив в успіх. Авторам- вченим було не легко, але вони вірили і працювали далі.
І вже в 2005 році вийшла публікація у відомому медичнінском журналі "Регенеративне хірургія". З тих пір Романа Феліксовича Заруддя і Рената Рашитович Ахмерова за лікування в області фотодерматозу, створення методики, колеги визнали геніями.
З часом методику ще більш удосконалили, випробування робилися в пробірки, які мали сертифікати.

Робота Плазмоліфтінга

Вводиться Плазмоліфтінг в ін'єкційної формі в організм людини, з місткістю в крові високої кількості тромбоцитів. Втрачається від 9 до 36 мл крові. Так дійсно, це зовсім незначна втрата і не відбивається на самопочутті пацієнта.
Важливою складовою лікування є плазма, потрібна специальная обробка перед використанням.
З крові беруть 3 сертифіковані пробірки ерітроцітную, плазму, яку отримують з власної крові пацієнта, і фракцію. Алергічной реакції або відторгнення невозможни- це пояснюється тим, підбирають правильний підхід і спільні ін'єкції.
Дуже важливо в Плазмоліфтінг використовувати відомі медичніцентри та якісні та сертифіковані медикаменти.

На сьогоднішній день плазматоліфтінг застосовують в:

- стоматології;
- косметології;
- ортопедія;
- трихологія;
- урологія;
- травматологія ;
- гінекологія.

У кожному з напрямків метод лечень Плазматологіею дозволить відчути себе молодим, сильним і здоровим. Плазмаліфтінг також відомий в області косметології. Він використовується для припинення старіння шкіри. Завдяки використанню спеціалізованої плазми омолодження шкіри.

Методика лікування Плазмаліфтінгом допомагає у багатьох випадках:

- робить шкіру більш еластичною;
- поліпшити колір обличчя;
- убіраєт пігментні плями;
- покращує стан шкіри;
- підвищує регенерацію тканин.

Результат від методики помітний вже після першого курсу, ефективність залежить від віку пацієнта і якості шкіри.

← Не дати застуді себе... Лікувально-профілактичний... 
Переглядів: 320
Автор: admin

Додати коментар
Ваше им'я
Текст
Введіть символи, що на зображенні

МІЖХРЕБЦЕВА ГРИЖА

ONLINE КОНСУЛЬТАЦІЯ НЕВРОЛОГА

ПРОДУКЦІЯ КОМПАНІЇ АРТЛАЙФ

БАД, ВІТАМІНИ, КОСМЕТИКА

ОНЛАЙН ПЕРЕКЛАДАЧ

worldtranslation.org

ONLINE КОНСУЛЬТАЦИЯ НЕВРОЛОГА

продукція артлайф

World translation

   Цей сайт дасть можливість всім хто хоче отримати консультацію фахівця з багаторічним успішним досвідом подолання таких хвороб:
- Міжхребцева грижа диска;
- ДЦП;
- Псоріаз;
- Цукровий діабет;
- Артроз і т. д.
Шульга Микола Володимирович
   Замовлення продуктів Артлайф на території України: БАД: лецитин, котячий кошоть, кальцій; косметика: Probio, Incaps, Functional cosmetics; вітаміни; каши, супи, киселі, цукерки, чай, кава; засоби особистої гігієни: шампунь, бальзам, гель для гоління, зубна паста.
   Професійний переклад з української на англійську мову  текстів різної тематики: медичної, технічної, науково-технічної, юридичної, економічної, літературної; переклад банківської документації , сертифікатів, пісень, медичних препаратів, пісень, віршів, інструкцій по експлуатації, технічної документації, а також локалізація інтернет-ресурсів.

Артлайф - функціональне харчування, вітаміни, БАД, косметика.

© 2011-2019 Artlife company, Inc. All rights reserved.


Є лише один метод зберегти здоров'я - їсти те, чого не хочеться, пити те, що не любиш, і робити те, що не подобається.

Марк Твен