Головна : Новини

Лікувально-профілактичний засіб Морозник

, 22:58
0 2174

МорозникЛікувально-профілактичний засіб "Морозник подрібнений" виробництва ТОВ "Парафармация", що з'явився останнім часом у продажу за короткий час набуло буквально феноменальну популярність. До речі купить морозник Парафармация можна на сайті fitohelp.com. Одночасно з цим виникло чимало чуток і питань по фармакологічній дії, показаннями до застосування, дозуванням, способів вживання морозника, ступеня токсичності та інших питань. На Ваші запитання відповідають фахівці ТОВ " Парафармацея".

Історія цієї незвичайної рослини і цілющих властивостей його кореня налічує більше 2000 років. Згадки про нього ми знаходимо у вельми стародавніх трактатах . У південних районах Росії морозник давно використовується в народній медицині. Наукові дослідження з вивчення складу і дії кореня почали проводиться порівняно недавно. Стихійно в країні він продається п'ять років. На вдалося систематизувати дозування , тривалість курсу лікування та виявить конкретний лікувальний ефект при тих чи інших патологіях . Зібрана на протязі багатьох років інформація дозволила на скласти чіткі рекомендації щодо застосування морозника.

Чому офіційна медицина насторожено ставиться до застосування морозника?

Не тільки насторожено, але навіть з відкритою заявою в засобах масової інформації. Багато в чому це відбувається через незнання питання, але наш досвід дозволяє нам вести дискусії з цього питання з будь-яким опонентом. При бажанні, будь-якому звернувся ми готові надати інформацію про хімічний склад, лікувальному ефекті і наявної у нас нормативної документації.

Наскільки достовірні твердження у пресі про високу токсичність морозника?

Морозник, дійсно, містить у своєму складі серцеві глікозиди, які у великих доза можуть дати токсичний ефект. Але ж ще Парацельс сказав, що "в природі все є отрута, ніщо не позбавлено отруйності , а справа лише в дозах. Навіть зміїна отрута в малих дозах є лікувальним препаратом , одночасно з цим проста кухонна сіль у великих дозах може призвести до серйозних порушень діяльності організму. Коли Ви уважно подивитеся на інструкцій із застосування морозника , Вам стане ясно , що ми рекомендуємо малі дози - чверть мірної ложки , зміст серцевих глікозидів в них - соті частки міліграма , в перерахунку на чисті серцеві глікозиди ( корельборин ) максимальна рекомендована нами добова доза ( 0,035-0,21 мг ) не перевищує офіційно дозволеної одноразовою, яку можна приймати 1-2 і до 4-5 разів на добу. і крім того , пропонуємо мірну ложку , яка дозволяє точно дозувати препарат. у своїх буклетах ми вказуємо на необхідність дотримання рекомендованої дози і поступовість її збільшення , а також на протипоказання.
Якщо Ви відкриєте довідкову літературу з лікарських рослин , то побачите , що до списку отруйних рослин відносяться горець почечуйний , буркун лікарський , звіробій продірявлений, крушина ламка, хвощ польовий і ряд інших лікарських рослин , які знаходять широке застосування в лікувальній практиці.

Які у Вас на сьогоднішній день накопичені відомості про лікувальний вплив морозника на організм?

Кореневища морозника містять так багато біологічно активних речовин , що можуть перекрити майже всі патогенетичні механізми у хворому організмі. Наприклад , серцеві глікозиди морозника забезпечують кардіотонічний ефект , впливають на обмін серотоніну і , таким чином , дають седативний ефект , за рахунок поліпшення кровообігу дають сечогінний ефект. Жирна фракція викликає проносний ефект . Жирні масла , а також полісахариди , накопичуючись в кореневищах , дають потужний протипухлинний ефект , затримують ріст саркоми , наприклад , на 70 %. Морозник розріджує мокротиння , сприяє відхаркувальній дії , оскільки містить Салонін . І так будь-яка дія морозника в організмі можна пояснити багатющим хімічним складом.
Пропонуємо Вам список показань до застосування морозника , складений на основі багаторічних спостережень наших співробітників.

Внутрішнє застосування:

 • Нормалізує обмін речовин і є прекрасним засобом для схуднення (ожиріння , надлишок ваги) , при цукровому діабеті знижує рівень цукру. Особливість у разі схуднення за допомогою морозника - при втраті ваги на шкірі не утворюється складок і обвисання.
 • Має сечогінну і послаблюючу дію - очищає слизові оболонки і нормалізує роботу кишечника ( запори) , виводить пісок і солі з нирок і сечовивідних шляхів.
 • Має жовчогінну та спазмолітичну дію , сприяє глибокого чищення печінки і перешкоджає застою жовчі , перешкоджаючи утворенню каменів у жовчному міхурі.
 • Завдяки вмісту серцевих глікозидів в фармацевтичній промисловості з морозника випускався препарат корельборин " , який призначали при порушеннях кровообігу, серцевої недостатності ( в даний час не випускається у зв'язку з виснаженням запасів сировини) . Морозник полегшує роботу серця , підсилює приплив крові до серцевого м'яза, покращує кровообіг в цілому. Призначають при інсульті у поєднанні з "сафори японської" при гіпертонії нормалізує артеріальний тиск.
 • Яскраво виражений нормалізуючий вплив на нервову систему - застосовується для лікування неврозів, безсоння, псоріазу у когось нерви заспокояться, а у когось підніметься тонус, але у всіх з'являється почуття спокою, впевненості, врівноваженості, підвищення працездатності.
 • Приймається при головних болях, після травм, струсу головного мозку. При епілепсії скорочується кількість нападів.
 • Лікує органи дихання (бронхіт, в тому числі хронічний, бронхіальна астма, туберкульоз), розріджує мокротиння, сприяє її відходженню. Спостерігалися випадки повної відмови від таких лікарських препаратів як астмопен, беротек, сальбутамол та ін.

Зовнішнє застосування

 • Для промивання гнійних , вялозажівляющіх ран , проти лупи , для росту волосся , в цих випадках готується розчин в співвідношенні: 1 чайна ложка порошку морозника на 1 літр кип'яченої води кімнатної температури. Збовтати. Обполіскувати волосся після миття.
 • Для лікування гаймориту. Гайморові пазухи прогрівати протягом 15 хвилин. У гарячій воді розпарити 2 корінця морозника довжиною 4-5 см до гнучкого стану і закласти в ніздрі на всю ніч , закріпивши зовні пластирі . Вранці витягти коріння і більше їх не використовувати. Повторити процедуру 5-6 разів.

Протипоказання:

 • Вагітність , лактація (період годування грудьми);
 • Інфаркт міокарда , предсердно- шлункова блокада , Екстрасистолічна аритмія , пароксіемальная тахікардія , ендокардит;
 • При виразці шлунка рекомендується почати лікування з прийому зозулинця або софори японської;
 • При наявності каменів у жовчному міхурі (розміром більше 0,7-0,8 см) необхідно попередньо пройти курс лікування "Мареною фарбувальної " ( дробить камені ) і барбарисом звичайним ( дає спазмолітичний ефект ) , а потім можна приймати морозник.

Ще раз підкреслюємо: необхідність дотримання рекомендованої дози і поступовість її збільшення.

Джерело: http://fitohelp.com/moroznik-s-kletchatkoj.html

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ