Головна : Новини

Особливості оформлення класної кімнати

, 13:57
0 854

оформлення класної кімнатиВлітку педагоги найчастіше зайняті шкільним дизайном: змінюють таблиці, вішають нові плакати, пам'ятки та інструкції, перефарбовують стіни і експериментують з декором. До речі, в інтернет-магазині https://www.chaspik.ua/page/novaya-ukrainskaya-shkola-nush/ ви можете придбати все необхідне для нової української школи за доступною ціною.

Але мало хто замислюється, яке значення психологія впливу кольору має на ефективне оформлення класної кімнати. Але ж давно помічено, що в одній класній кімнаті учні із задоволенням навчаються і ведуть себе активно, в іншій - пасивні і не хочуть працювати. І справа зовсім не в пам'ятках і декорі. Саме кольору, які бачать перед собою учні, і впливають на їх розумові здібності, уважність і бажання щось робити.

Отже, ось яким дивовижну властивість має:

  1. Зелений. Учні будуть спокійними, доброзичливими і врівноваженими. Матеріал буде добре запам'ятовуватися.
  2. Синій. В учнів буде добре працювати логічне мислення, механічна пам'ять, але буде відсутня здатність до творчості та фантазії.
  3. Блакитний. Учні будуть дуже спокійними, навіть млявими, плаксивими. Повністю зникне бажання щось робити, з'явитися лінь і мрійливість.
  4. Жовтий. Сонячне оформлення класної кімнати допоможе сконцентрувати увагу, налаштуватися на роботу, але незабаром почне дратувати і викликати агресію.
  5. Помаранчевий. Цей колір підніме настрій і зробить приміщення "тепліше". Але нудний і складний матеріал учні сприймати будуть вже погано.
  6. Фіолетовий та коричневий. Такі відтінки можуть викликати пригнічення і депресію. Учні будуть похмурі, недоброзичливі.
  7. Червоний. Таке оформлення викличе хорошу активність, додасть сил і віджене сонливість. Але тиші на уроці вже не буде.

Використовувати занадто багато одного кольору при оформленні шкільного класу - нерозумно, вважають психологи. Кожному кольору є своє місце і своє призначення. Так, фоном стіни може служити світлий зелений або салатовий колір, дошку краще купувати в клас білу або темно-зелену, рамки на пам'ятках та плакатах буде вдало зробити яскраво-жовтими, а помаранчевий і червоний використовувати трохи, і краще в декорі (квіти, малюнки, магніти). У такому класі уроки будуть проходити цікаво, з активністю і старанням всіх дітей.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ