Головна : Новини

Вибираємо службу таксі: корисні поради

, 14:12
0 795

таксі

Таксі, на сьогоднішній день, - це найшвидший і комфортний спосіб пересування. Розповідати про значні переваги послуг таксі не варто - в наші динамічні дні, це отже відомо кожному.

Яка ж служба таксі краще?

Для того що б вибрати для себе оптимальне співвідношення якості та вартості, необхідно мати багато інформації. Найчастіше, ми вибираємо таксі за рекомендацією друзів або знайомих. Зараз в інтернеті існує безліч сайтів великих служб таксі. На подібних сайтах можна отримати перелік контактів для виклику автомобіля, тарифи на послуги, що надаються, а так само відгуки клієнтів про поїздки.

Маючи таку кількість інформації, вибір зробити набагато легше. Варто пам'ятати, що не завжди солідна розкручена фірма - це високі тарифи, а нікому невідома починаюча служба таксі - це низька якість. Все пізнається в порівнянні. Варто пошукати компроміс якості та вартості послуг, наприклад, в Києві якісне, але в той же час дешевое такси - це UGO.

У всякому разі, основні критерії при виборі таксі - це:

  • комфорт;
  • безпека;
  • швидкість;
  • вартість.

Безпека

Кожен з нас високо оцінює своє здоров'я, і  вже тим більше, життя! Тому якщо ви погано почуваєтеся, міцно випили, якщо ще ранній ранок або вже пізня ніч - вам допоможе офіційна служба таксі. Варто уникати неприємностей. Є ще деякі правила, дотримуючись яких ви себе убезпечите. Ніколи не турбуйте людини за кермом зайвими розмовами. Не варто підганяти його - дайте йому спокійно виконувати свою роботу. Обов'язково використовуйте ремінь безпеки. Не сідайте в машину, якщо в салоні вже присутні невідомі вам люди.

Завчасний виклик

Середній час подачі автомобіля по місту - 10 хв. А в столиці не менше 15-25 хвилин. Враховуйте це при розрахунку часу виклику машини. Якщо ви відправляєтеся в аеропорт або на вокзал, то варто заздалегідь про це потурбуватися і зробити попереднє замовлення, який прийме будь-яка служба таксі. Не забудьте попередити оператора про наявність багажу.

Вибір маршруту

Ви вказуєте водієві, звідки вас потрібно забрати і куди доставити. Водій сам вибирає найбільш легкий, швидкий і безпечний маршрут. Ви маєте повне право внести свої зміни в даний маршрут.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ