Головна : Новини

Майстер-флеш: силіконовий ущільнювач для проходки покрівлі

, 21:19
0 798

Майстер-флешПри монтажі димоходу часто виникає питання герметизації проходу покрівлі. При будівництві лазні або сауни, установці опалювальної печі або каміна необхідно добре убезпечити отвір, через який на дах буде проходити димохідна труба щоб уникнути протікання, попадання снігу, інею, ультрафіолетових променів. Для цього прекрасно підійде силіконовий ущільнювач покрівельна проходка, яка називається «Майстер-флеш». До речі, придбати її за доступною ціною можна в інтернет-магазині svt-ukraine.com.ua/master-flesh.

Майстер-флеш: що це таке?

Майстер-флеш, або як, його ще називають покрівельна проходка, виконаний з силікону і представлений в двох модифікаціях:

  • прямий;
  • кутовий.

Прямий майстер-флеш застосовується для даху з нахилом не більше, ніж 20 , кутовий - понад 20. Прямий майстер флеш має фланець з силікону і краще кріпиться до даху з металочерепиці. Спочатку ставиться на герметик, а потім фіксується шурупами.

Кутовий майстер флеш прикріплений до фланця з міцного і пружного алюмінію, покритого зверху силіконом. Алюмінієвий фланець має хорошу стійкість до корозії. Кутовий майстер флеш рекомендується застосовувати для дахів критих шифером або іншими листовими матеріалами, так як один край ущільнювача закладається під лист, а інші ставляться на герметик.

Покрівельний силіконовий ущільнювач для димоходу майстер-флеш використовується тільки для утеплених, двостінних труб діаметром до 320 мм. Прохід труби через дах майстер-флеш застосовується також для герметизації проходу вентиляційних труб.

Чому в якості покрівельної проходки для димоходу краще вибрати саме майстер-флеш?

Силіконовий майстер флеш для димоходу є найкращим варіантом тому, що він:

  1. Підходить для покрівлі з різного матеріалу: метал, пластик, черепиця, гума.
  2. Застосовується для перфорованої покрівлі, на якій проходи герметизуется незалежно від розташування.
  3. Володіє пружністю і легко витримує теплові зміни форми димоходу під впливом зовнішніх температурних навантажень.
  4. Стійкий до погодних умов.
  5. Легко монтується.
Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ