Головна : Новини

Військова амуніція: де купити?

, 20:27
0 1118

Військова амуніціяВійськовою амуніцією або обмундируванням можна назвати всі необхідні речі, якими користуються солдати в бою (крім військової форми). Такі предмети не є зброєю - це більш вдосконалений варіант звичних всім допоміжних речей.

Часто амуніція є затребуваною у туристів, любителів полювання, риболовлі та екстремальних видів спорту. Це безпосередньо залежить від того, що продаж військового спорядження дуже поширений, а крім того, воно дешевше та якісніше, ніж предмети зі спеціалізованих магазинів.

А щоб ці товари не підвели в найвідповідальніший момент, варто ретельніше їх вибирати та не економити на якості. До речі, придбати якісну військову амуніцію за доступною ціною можна в інтернет-магазині https://militarka.com.ua/amuniciya.html.

Військова амуніція: що до неї відноситься?

До військової амуніції відносяться наступні товари:

  1. Тактичний годинник. Зазвичай такий аксесуар надає більше можливостей, а також інформації, ніж простий годинник. Стійкість, водонепроникність, таймер, секундомір, барометр і стрілки, які світяться в темряві, - це лише мала дещиця того, на що здатний такий годинник.
  2. Саперна лопатка. Невеликий, але дійсно необхідний інструмент не тільки для солдатів, а й для туристів та автомобілістів.
  3. Тактичні наколінники. Важлива частина обмундирування, надійно захищає ноги альпіністів, туристів, мисливців і військових від серйозних травм.
  4. Тактичні окуляри. Сьогодні в продажу є захисні, балістичні та протиосколкові маски та окуляри для відповідної потреби в захисті зору.
  5. Військовий компас. У поході цей аксесуар - це практично незамінна річ, здатна вберегти власника від шансу заблукати, наприклад, в лісі або незнайомій місцевості.
  6. Військова аптечка. У разі травматизму далеко від міста потрібно надати першу медичну допомогу. В аптечці зазвичай можна знайти бинти, пластирі, спиртові серветки, палять і засоби для зупинки кровотечі.
  7. Армійський посуд і фляга. Компактний посуд, яка є більш міцним, ніж звичайний. Найбільш популярні вони серед любителів кемпінгу та активного відпочинку.
  8. Гідратор. Порівняно новий пристрій, що дозволяє спортсменам і солдатам пити воду, не відволікаючись, наприклад, від бігу.
  9. Тактичні рюкзаки, сумки та баули. Міцні й місткі сумки з міцною фурнітурою - не розкіш, а необхідність. Вони дозволяють взяти з собою все, що може знадобитися.
Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ