здоровье, артлайф, арт лайф, health, artlife   Мапа сайту Login art life

+38 (067) 6802411 Російський  Український  Англійський     
 Артлайф Україна, Київ
артлайф

Органічні сонячні елементи отримали новий рекордний ККД в 12,25 %

Квітень 03 2019

Органічні сонячні елементи"Німецькі дослідники досягли нового рекорду продуктивності органічних сонячних елементів, які не грунтуються на фулерени, одноперехідних сонячних елементах. Для них вдалося отримати ККД з результатом в 12,25 % на площі в 1 см2. Докладний звіт про роботу був опублікований в журналі Nature Energy", - розповідає співробітник компанії "Сонячна Енергія": https://sun-energy.com.ua/, в якій безпосередньо можна купити сонячні батареї у Львові.

Розвиток органічних фотогальванічних систем в останні роки відбувається швидкими темпами. Зазвичай такі пристрої містять 2 шари напівпровідників - перший діє як донор, поставляючи електрони, а другий - як акцептор. На відміну від кремнію, який традиційно використовують і отримують плавленням або осадженням в вакуумних установках, шари полімеру в органічних осередках можуть наноситися безпосередньо на підкладку. По-перше, це означає відносно низькі виробничі витрати, а по-друге, ці гнучкі модулі легше використовувати в умовах міських просторів. Раніше фулерени - наночастинки на основі вуглецю - вважалися ідеальними акцепторами, але внутрішні втрати заснованих на ньому сполук сильно обмежують їх потенційну ефективність.

Але згодом була відкрита нова органічна молекула, яка поглинає більше сонячного світла, ніж фулерени, але яка є такою ж довговічною. Після такої модернізації органічні фотоелементи стають більш привабливими для комерційного використання. Але до виходу реально масового продукту належить провести ряд додаткових досліджень. Разом з тим, вчені вже налаштували абсорбуючі показники, енергетичні рівні та мікроструктури органічних напівпровідників. Основна увага при оптимізації була направлена на сумісність донора і акцептора, співвідношення щільності струму короткого замикання і напруги розімкнутого ланцюга, що є важливими факторами збільшення виходу електроенергії.

Результат ефективності в 12,25 % - це новий зареєстрований рекорд для органічних одноперехідних сонячних елементів, де акцептор не перебуває в зв'язку з фулеренами. Варто відзначити, що вчені досягли успіху в скороченні втрат до таких низьких рівнів, що найвище значення в лабораторії було лише трішки нижчим 13 %. У той же час вони змогли продемонструвати стабільність в імітованих умовах виробництва при зміні температури та інтенсивності сонячного випромінювання.

← У чому основні переваги... Садова сітка: що потрібно... 
Переглядів: 560
Автор: admin

Додати коментар
Ваше им'я
Текст
Введіть символи, що на зображенні

МІЖХРЕБЦЕВА ГРИЖА

ONLINE КОНСУЛЬТАЦІЯ НЕВРОЛОГА

ПРОДУКЦІЯ КОМПАНІЇ АРТЛАЙФ

БАД, ВІТАМІНИ, КОСМЕТИКА

ОНЛАЙН ПЕРЕКЛАДАЧ

worldtranslation.org

ONLINE КОНСУЛЬТАЦИЯ НЕВРОЛОГА

продукція артлайф

World translation

   Цей сайт дасть можливість всім хто хоче отримати консультацію фахівця з багаторічним успішним досвідом подолання таких хвороб:
- Міжхребцева грижа диска;
- ДЦП;
- Псоріаз;
- Цукровий діабет;
- Артроз і т. д.
Шульга Микола Володимирович
   Замовлення продуктів Артлайф на території України: БАД: лецитин, котячий кошоть, кальцій; косметика: Probio, Incaps, Functional cosmetics; вітаміни; каши, супи, киселі, цукерки, чай, кава; засоби особистої гігієни: шампунь, бальзам, гель для гоління, зубна паста.
   Професійний переклад з української на англійську мову  текстів різної тематики: медичної, технічної, науково-технічної, юридичної, економічної, літературної; переклад банківської документації , сертифікатів, пісень, медичних препаратів, пісень, віршів, інструкцій по експлуатації, технічної документації, а також локалізація інтернет-ресурсів.

Артлайф - функціональне харчування, вітаміни, БАД, косметика.

© 2011-2019 Artlife company, Inc. All rights reserved.


Є лише один метод зберегти здоров'я - їсти те, чого не хочеться, пити те, що не любиш, і робити те, що не подобається.

Марк Твен