Головна : Новини

Садова сітка: що потрібно знати?

, 01:02
0 1012

Садова сітка

Садова сітка необхідна в будь-якому присадибному господарстві, на дачі або в приватному будинку. Але як вибрати саме те, що потрібно, що буде красиво виглядати та прослужить довгі роки? Саме відповіді на ці питання ми розглянули в даній статті.

Сітка садова із пластику

Пластикова сітка створили гідну конкуренцію металевому аналогу (до речі, придбати їх можна тут). Незаперечно вона має такі переваги:

  • Легка вага, проста транспортування, легкий монтаж з можливістю використання будь-яких опор.
  • Чи не іржавіють і не гниють, стійкі до УФ випромінювання та атмосферних явищ.
  • Можливість багаторазового використання, легкість демонтажу.
  • Довговічність.

Сітка садова: огляд різновидів

Залежно від виконуваної функції, садові сітки відрізняються виробництвом, структурою, формою, висотою і т. д. Але всі види можна класифікувати на такі групи:

  1. Сітки для декоративної огорожі - або парканні сітки. Її використовують для огорожі дачних ділянок, промислових і житлових територій, зелених зон і спортивних майданчиків. Вони відрізняються легким вагою і високою міцністю. Виробляються висотою до 4-х метрів. Також вони знайшли широке застосування в облаштуванні присадибних і дачних ділянок, оформленні клумб, захисту рослин від зайців, а газонних покриттів від кротів. Розміри осередків від 1х1 см до 4,2х4,2 см, що дозволяє підібрати варіант під виконання потрібного завдання. Іншими словами - для витких рослин необхідна сітка з максимальним розміром осередків. А ось для захисту від кротів потрібні сітки з невеликими осередками.
  2. Для загородження тварин і птахів (або вольєрні сітки) - відрізняються від звичайних огорож розміром осередків. Це пояснюється необхідністю захисту домашніх вихованців від щурів, мишей, ласок і т. д.
  3. Сітки для затінення - зручні та виконують багато різноманітних функцій. Унікальний спосіб виробництва - це спеціальне плетіння, яке запобігає розпускання. З їх допомогою можна створити альтанку, накрити місце паркування автомобіля, захистити рослини від надмірного сонячного вивчення, загородити ділянку від сторонніх очей. До того ж є можливість вибрати рівень затінення.
  4. Шпалерна сітка - це спеціальні сітки для підтримки витких рослин, квітів, в тому числі квітів на високій ніжці. Висока якість дозволяє використовувати її як мінімум кілька років. Легка вага поєднується з високою міцністю, що дозволяє витримувати навіть великі й важкі плоди.
  5. Сітка для захисту від птахів - має унікальну структуру і дуже легка вага, що дозволяє не псувати плоди та не дає птахам «приземлитися» на дерево або кущ. Легко встановлюється, точніше, просто накидається на потрібне дерево або рослина. Чи не заважає запиленню рослин, не псує плоди. Використовується не один рік.

Сітка садова від кротів

Кілька слів необхідно сказати про боротьбу з кротами і земляними щурами. Використання садових сіток - це один з видів для гуманної боротьби з непроханими жителями. Структура огорож має дрібну клітинку, яка буде протистояти їх проникненню на територію. Навіть якщо цим створінням вже вдалося оселитися у Вас, сітка перекриє можливість виходу на поверхню, що змусить непроханих вихованців піти з дільниці.

Сітка садова для газону

Ще один незвичайний, але ефективний метод застосування даної продукції - застосування сітки для саду при укладанні газонної трави. Це не тільки дозволить зміцнити підставу, але і захистить газон від витоптування. Структура дозволяє ефективне використання навіть на найскладніших рельєфах! Також така решітка стане захистом від просідання грунту. Все це забезпечить приємний і охайний зовнішній вигляд газону.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ