Головна : Новини

Онлайн-шопінг в США: чому це вигідно?

, 12:19
0 1204

Покупка товарів в інтернет-магазинах СШАПокупки в інтернет-магазинах США сьогодні робить все більше людей по всьому світу. З чим пов'язаний такий високий інтерес? Чому інтернет-користувачі з різних країн вибирають саме онлайн-магазини США для своїх покупок? Про це нам розповість співробітник сервісу Americanshop, за допомогою якого ви безпосередньо зможете замовити товари в Америці та Європі.

Переваги покупки в американських інтернет-магазинах

Завдяки швидким та доступним способам міжнародної доставки посилок і поширенню онлайн-торгівлі покупка різних товарів за кордоном вже не представляє собою проблем: досить просто замовити товар, який сподобався в інтернет-магазині та вибрати відповідний тариф доставки після чого через короткий проміжок часу можна отримати своє замовлення на найближчому відділенні пошти або ж посилку доставлять вам прямо додому.

Сьогодні купити товари в інтернеті можна хоч в Європі, хоч в Китаї, але перше місце зазвичай займають онлайн площадки США. Обумовлена така популярність інтернет-покупок в Америці цілою низкою важливих переваг:

  1. По-перше, онлайн-шопінг в Америці дозволяє купувати різні товари за значно нижчою ціною, ніж у звичайних вітчизняних магазинах. Це пов'язано з тим, що при покупці товарів в США не доводиться переплачувати близько 200-300 % за «накрутки» численних посередників.
  2. По-друге, купуючи в США товари для особистого користування, покупець не буде сплачувати мито, а це чимала економія. Звичайно ж, мова йде тільки про ті випадки, коли вартість і вага товару, що купується, відповідають безмитному ліміту в країні одержувача.
  3. По-третє, в американських онлайн-магазинах більш широкий асортимент і більш висока якість товарів. Сперечатися з цим твердженням зазвичай не доводиться: дійсно, товари американського виробництва і товари іноземних виробників, що реалізуються в Америці, мають більш високу якість, ніж аналогічні товари в інших країнах. Пов'язано це, як правило, з тим, що в США до товарів пред'являються дуже строгі вимоги - часто набагато вище, ніж в інших державах.
  4. По-четверте, багато інтернет-користувачі схиляються до покупок в онлайн-магазинах США тому, що в будь-яких інших місцях відшукати товари, які їх цікавлять, просто не вдається. А ось в Америці купити в інтернеті можна хоч антикваріат, хоч новітню техніку, хоч брендові речі. Причому на таких онлайн-майданчиках, як знаменитий eBay, товари можна купити як нові, так і б / у, що може бути в ряді випадків дуже зручно.
Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ