здоровье, артлайф, арт лайф, health, artlife   Мапа сайту Login art life

+38 (067) 6802411 Російський  Український  Англійський     
 Артлайф Україна, Київ
артлайф

Турбо-Суслик

Серпень 28 2014

Сучасне суспільство стало набагато більш відкритим до спілкування та обміну інформаціей, ніж років 10-15 тому. Багато в чому цю тенденцію зумовив науково технічний прогрес, поява інтернету і всіх випливають обставин. Те, що раніше приховувалося, сьогодні легко стає надбанням громадськості в лічені хвилини або навіть секунди. Зважаючи на це, життя людини не спростилася (хоча в певному сенсі це звичайно так),а навпаки обросла купою проблем, які може або не може вирішити, в тій чи іншій мірі. Багато в чому, це пов'язано не стільки з фізичною можливістю (або неможливістю) реалізувати якусь дію, скільки з наявністю підсвідомих психологічних бар'єрів. Сучасна людина є жертвою свого ж розвитку, тобто, чим більше він знає,тим більше у нього різного роду комплексів, страхів і невпевненості. Кожен з них має досить вибіркову дію і заважає людині адекватно і правильно діяти в конкретній ситуації. Якщо звільнити свій розум від зайвих бар'єрів, то з'явиться можливість оцінювати що відбувається з нової позиції, вирішувати завдання легко і швидко. Велику рольу цьому процесі відіграє психологія та її розділ психотехніка. Однією з таких є техніка "Турбо-Суслик":. Незважаючи на досить химерна назва, вправ і психологічних самоустановок досить ефективний і доступний. Підсвідомість - штука тонка і напевно не вивчена, вона зберігає всю інформацію, накопичену вами протягом життя, просто не всі ви можете згадати і сприйняти. Фактично, техніка "Турбо-Суслик" зводиться до аналізу і корекції вашої свідомості. Для цього не потрібно відвідувати семінари, тренерів, консультантів, платити величезні гроші - все у ваших руках. "Турбо-Суслик" - техніка, орієнтована на вашу самостійну роботу (ваша підсвідомість поставило бар'єр, вонойого і може зняти), прийняття проблем і самоаналіз з подальшими установками підсвідомості.

← Симптоми і небезпека... Як лікувати грибок нігтів  
Автор: admin

Додати коментар
Ваше им'я
Текст
Введіть символи, що на зображенні

МІЖХРЕБЦЕВА ГРИЖА

ONLINE КОНСУЛЬТАЦІЯ НЕВРОЛОГА

ПРОДУКЦІЯ КОМПАНІЇ АРТЛАЙФ

БАД, ВІТАМІНИ, КОСМЕТИКА

ОНЛАЙН ПЕРЕКЛАДАЧ

worldtranslation.org

ONLINE КОНСУЛЬТАЦИЯ НЕВРОЛОГА

продукція артлайф

World translation

   Цей сайт дасть можливість всім хто хоче отримати консультацію фахівця з багаторічним успішним досвідом подолання таких хвороб:
- Міжхребцева грижа диска;
- ДЦП;
- Псоріаз;
- Цукровий діабет;
- Артроз і т. д.
Шульга Микола Володимирович
   Замовлення продуктів Артлайф на території України: БАД: лецитин, котячий кошоть, кальцій; косметика: Probio, Incaps, Functional cosmetics; вітаміни; каши, супи, киселі, цукерки, чай, кава; засоби особистої гігієни: шампунь, бальзам, гель для гоління, зубна паста.
   Професійний переклад з української на англійську мову  текстів різної тематики: медичної, технічної, науково-технічної, юридичної, економічної, літературної; переклад банківської документації , сертифікатів, пісень, медичних препаратів, пісень, віршів, інструкцій по експлуатації, технічної документації, а також локалізація інтернет-ресурсів.

Артлайф - функціональне харчування, вітаміни, БАД, косметика.

© 2011-2019 Artlife company, Inc. All rights reserved.


Є лише один метод зберегти здоров'я - їсти те, чого не хочеться, пити те, що не любиш, і робити те, що не подобається.

Марк Твен