здоровье, артлайф, арт лайф, health, artlife   Мапа сайту Login art life

+38 (067) 6802411 Російський  Український  Англійський     
 Артлайф Україна, Київ
артлайф

Поліграф: що це таке і як він працює?

Травень 30 2019

ПоліграфПоліграф — це технічний засіб для одночасної, синхронної реєстрації параметрів дихання, електричної активності шкіри, серцево-судинної активності, інших фізіологічних характеристик і представлення результатів реєстрації в аналоговому або цифровому вигляді, призначеному для оцінки достовірності інформації, що подається людиною.

По суті поліграф — це багатоканальний прилад який реєструє ряд показників людини. Програмні оболонки поліграфів відрізняються функціоналом і системами обрахунку даних, додатковими датчиками. Звідси розкид вартості поліграфів.

Далі, ми поговоримо про принцип його роботи, а розповість нам про це співробітник агентства "Момент Істини": https://поліграфолог.укр/ru/moment-istiny/, яке безпосередньо проводить тести на детекторі брехні в Києві.

Поліграф реєструє у людини:

 1. Параметри дихання. Верхній ВДХ і нижній НДХ датчики.
 2. Параметри роботи серця. Датчики мають модифікації. Датчик фотоплетізмограмми ФПГ, плетізмограмми ПГ або артеріального тиску АТ.
 3. Параметри електричної активність шкіри. Датчики електрошкірної провідності ЕКП — тонічна складова (повільні хвилі — психологічна напруга). Датчик шкірно-гальванічної реакції ШГР — різкі зміни (емоційні сплески)

За цими показниками ведеться основний аналіз і робляться висновки про причетність або невинності опитуваного.

Додаткові датчики:

 • Руху (тремору), які можуть бути встановлені в крісло.
 • Голосу (мікрофон).
 • Відеокамери.
 • Айтрекер.
 • Тепловізор.
 • Планшет або перо.
 • Маркерами напруги або протидії.

Точність поліграфа

Щоб відповісти на питання про точність поліграфа, було б правильно порівнювати їх з результатами роботи лікаря, поліцейського, судді, вчителя. Наскільки точно лікар виявляє захворювання і ставить діагноз? У будь-якій професії це залежить від фахівця, його знань, досвіду та сумлінності. Точність висновків залежить від багатьох чинників, у кожній окремій ситуації:

 1. від наявності інформації про пригоду перед проведенням опитування із застосуванням поліграфа;
 2. від фахівця, який проводить опитування із застосуванням поліграфа, його рівня підготовки та досвіду;
 3. методик застосовуваних конкретним фахівцем;
 4. від кількості, якості, повторів питань тестів;
 5. від якості установки датчиків, поведінки й стану випробуваного;
 6. зовнішніх факторів (температура в кімнаті, шуму).

Результат діяльності фахівця з проведення опитувань на поліграфі — це прийняте рішення про достовірність повідомленої інформації з конкретного питання. Як правило, це висновок з питань про вчинення конкретних дій по злочину — здійснював не скоював, брав не брав, стріляв не стріляв, наносив не наносив — оскільки ці дії прямо вказують на причетність до злочину.

Перевірити якість роботи фахівця дуже складно. Скільки часу він витратив на одного опитуваного? Які тести проводив і скільки разів? І тут проблема не тільки в кількості, але й в якості цих тестів.

Висновки грунтуються на встановленні знань про деталі злочину, тих про яких міг знати тільки злочинець. Наприклад, це може бути точна сума зниклих грошей, способи проникнення або знаряддя вбивства. Для цього фахівець або задає питання, або демонструє фотографії, що відображають ознаки злочину, чергуючи їх з вигаданими.

Як проводять опитування на поліграфі?

За своєю суттю, опитування на поліграфі - це структуроване інтерв'ю, мета якого є підтвердження показань людини її психофізіологічними реакціями.

Перед початком опитування людині пояснюють цілі проведення опитування його особливості та умови. Добровільність проходження опитування на поліграфі оформляється письмовою заявою.

Відмова людини від проходження опитування на поліграфі не веде до обмеження його прав, але є підставою для проведення щодо неї додаткових заходів і перевірок. Залежно від злочину, складається список питань. Про що вона попереджається.

Всі питання обговорюються перед тестуванням. Людина заздалегідь визначається зі своєю відповіддю, або «Так» або «Ні». Після чого в режимі питання-відповідь, робиться запис психофізіологічних параметрів.

← Тканинні ролети —... Медичний центр «Авіценна... 
Переглядів: 658
Автор: admin

Додати коментар
Ваше им'я
Текст
Введіть символи, що на зображенні

МІЖХРЕБЦЕВА ГРИЖА

ONLINE КОНСУЛЬТАЦІЯ НЕВРОЛОГА

ПРОДУКЦІЯ КОМПАНІЇ АРТЛАЙФ

БАД, ВІТАМІНИ, КОСМЕТИКА

ОНЛАЙН ПЕРЕКЛАДАЧ

worldtranslation.org

ONLINE КОНСУЛЬТАЦИЯ НЕВРОЛОГА

продукція артлайф

World translation

   Цей сайт дасть можливість всім хто хоче отримати консультацію фахівця з багаторічним успішним досвідом подолання таких хвороб:
- Міжхребцева грижа диска;
- ДЦП;
- Псоріаз;
- Цукровий діабет;
- Артроз і т. д.
Шульга Микола Володимирович
   Замовлення продуктів Артлайф на території України: БАД: лецитин, котячий кошоть, кальцій; косметика: Probio, Incaps, Functional cosmetics; вітаміни; каши, супи, киселі, цукерки, чай, кава; засоби особистої гігієни: шампунь, бальзам, гель для гоління, зубна паста.
   Професійний переклад з української на англійську мову  текстів різної тематики: медичної, технічної, науково-технічної, юридичної, економічної, літературної; переклад банківської документації , сертифікатів, пісень, медичних препаратів, пісень, віршів, інструкцій по експлуатації, технічної документації, а також локалізація інтернет-ресурсів.

Артлайф - функціональне харчування, вітаміни, БАД, косметика.

© 2011-2019 Artlife company, Inc. All rights reserved.


Є лише один метод зберегти здоров'я - їсти те, чого не хочеться, пити те, що не любиш, і робити те, що не подобається.

Марк Твен