Головна : Новини

Apple Watch Series 4: чи варто купувати?

, 20:41
0 937

Apple Watch Series 4

Apple Watch Series 4 були презентовані 12 вересня 2018 року разом з новими iPhone XS, XS Max і XR. Більший дисплей, нова форма та оновлений функціонал — розповідаємо, що ще є нового в смарт-годинах нового покоління і чи варто їх взагалі купувати. До речі, за доступною ціною купити Apple Watch можна тут.

Комплект поставки та перші враження

Новий стиль комплекту поставки користувачі називають «орігамі»: довгий конверт зі смарт-годинами потрібно відкривати з двох різних сторін. Тепер самі Apple Watch і ремінці в коробці розташовані окремо, а з'єднувати їх потрібно самостійно. Перше, що на що звертає увагу користувач — товщина пристрою.

У порівнянні з третім поколінням, Apple Watch Series 4 стали тоншими на 0,7 мм, що зовні не так помітно, але миттєво відчувається на зап'ясті. Що стосується зовнішніх змін, то варто відзначити, що дисплей годинника тепер більш округлий, а датчик, який зчитує пульс і розташований на задній стінці пристрою, оброблений керамікою.

Функціонал

Apple Watch Series 4 поставляються з новим програмним забезпеченням WatchOS 5, і багато в чому нововведення в ньому нагадують те, що вже було показано в iOS 12. Зокрема, з'явилися групові повідомлення та оновлений режим «Не турбувати». Головна відмінність останньої функції в WatchOS 5 - режим можна налаштовувати не тільки на певний час, але й прив'язати його до своєї геолокацієї: він включається, коли користувач буде знаходитися в певному місці.

З'явилася і нова система допомоги: якщо користувач впав і знаходиться без руху, смарт-годинник почне вібрувати та видавати гучний звук. Якщо за хвилину користувач так і не прийшов до тями, Apple Watch відправлять повідомлення з проханням допомогти й зазначенням вашого останнього місця розташування. Ця інформація буде доставлена тим, хто знаходиться в списку контактів для надзвичайних ситуацій.

Ідеальні для iPhone

Головний аргумент на користь того, що Apple Watch Series 4 можуть показати свою максимальну ефективність тільки в парі з iPhone, це можливість синхронізації пристроїв. Додатки, контакти, зовнішній вигляд і важливі дати в календарі — все це можна переносити з одного девайса на інший.

Найцікавішою є синхронізація програми «Здоров'я», яка в такому випадку буде фіксувати фізичні навантаження як під час пробіжки зі смарт-годинником, так і під час зустрічі з друзями, коли у користувача в руках знаходиться iPhone. Таким чином, при використанні девайсів окремо, кожен з них все одно може уявити загальну інформацію про здоров'я користувача.

Підсумок: чи варто брати?

Apple Watch ідеальні в першу чергу для тих, у кого вже є девайси від Apple. Наприклад, якщо у користувача є iPhone або iPad, він з легкістю може синхронізувати обидва свої пристрої один з одним, що дозволить йому отримувати максимально повну інформацію про своє здоров'я, всі важливі повідомлення та повідомлення про те, що один з цих двох гаджетів вдома забутий.

Плюсом стане і досвід використання Apple-продуктів: знайомий інтерфейс значно полегшить знайомство з новим гаджетом. Приємним бонусом до покупки стане дизайн смарт-годинника, висока якість та преміальність — але це не повинно бути головною причиною для придбання цього дорогого пристрою, особливо якщо у вас немає інших гаджетів Apple.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ