Головна : Новини

Що потрібно знати про свічки від геморою?

, 01:12
0 2558

свічки від гемороя

Свічки (супозиторії) - це найбільш популярні ліки проти геморою, що використовуються в боротьбі з цією делікатною проблемою. Супозиторії відносяться до препаратів місцевої дії: їх активні речовини швидко всмоктуються, позбавляючи хворого від симптомів геморою.

Класифікація

Протигеморойний свічки класифікуються за тим, який ефект вони надають на організм хворого. Розрізняють такі групи:

 1. Знеболюючі. До складу таких супозиторіїв входять активні речовини, що володіють знеболювальною дією: новокаїн, бензокаїн, лідокаїн. Ці лікарські засоби допомагають позбутися від болю, а даний симптом завжди супроводжує геморой.
 2. Кровоспинні. Лікар призначає ці лікарські засоби хворим, що страждають внутрішнім гемороєм. Дані препарати зупиняють анальні кровотечі. До складу цих супозиторіїв входять речовини, які здатні запобігти втраті крові.
 3. Протизапальні. Лікарські засоби даної групи мають бактерицидну дію. Їх активні речовини знижують запальні процеси в слизових оболонках прямої кишки.
 4. Венотоніки. Ці свічки мають тонізуючу дію. Їх використання покращує циркуляцію крові та перешкоджає тромбоутворенню. Під впливом венотоніків зменшуються гемороїдальні вузли.
 5. Антисептичні. До складу супозиторіїв даної групи входять речовини, що перешкоджають розвитку бактерій в анальній області.
 6. Антикоагулянти. Ці ліки перешкоджають згортанню крові та тромбоутворенню. Супозиторії регенерують тканини в місці використання. До складу таких свічок входить гепарин.
 7. Пом'якшувальні. Дія цих ліків направлена на загоєння ран і тріщин в області ануса. Вони запобігають запорам.
 8. Регенеруючі. Препарати цієї групи сприяють якнайшвидшому відновленню пошкоджених тканин.

Ефективні ректальні свічки при геморої: Реліф

Фармацевтична промисловість виробляє багато видів супозиторіїв як від внутрішнього геморою, так і від зовнішнього. Всі вони мають ряд переваг і недоліків. Але одним із найвідоміших і самих ефективних на сьогодні є Реліф.

Під такою назвою випускається серія супозиторіїв, використовуваних для позбавлення від симптомів хвороби та від гемороїдальних шишок. До складу ліків входить масло печінки акули, що володіє протизапальною, імуномодулюючою та ранозагоювальну дію. До складу препаратів також включені:

 • гідрохлорид фенілефрину — позбавляє від сверблячки та набряклості (Реліф);
 • бензокаїн — бореться з болем (Реліф Адванс);
 • гідрокортизон, моногідрат сульфату цинку — речовини, що діють як протиалергічний, протизапальний засіб (Реліф Ультра).

Це свічки комбінованої дії, до складу яких входять: масло обліпихи, бензокаїн і сульфаетідол. Препарат має знеболюючу та антибактеріальну дію, бореться із запальними процесами. Показаний при тріщинах в анальної області, при свербінні, викликаному гемороєм.

Можлива алергічна реакція, тому застосовувати його слід акуратно, попередньо ретельно вивчивши інструкцію.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ