Головна : Новини

Чому варто займатися боксом?

, 20:28
0 5514
бокс

Бокс — це не просто удари по голові, а ціла стратегія, де залучений кожен м'яз, де необхідно застосовувати кардіо, силове навантаження й розумові здібності. Важливо відчувати всі аспекти, необхідні для поєдинку. Далі, ми розглянемо основні міфи про цей вид спорту, а також його позитивні сторони. Ну а розповість нам про це співробітник спортивного клубу ТКО, в якому безпосередньо можна записатись на секцію боксу в Харкові.

Найпоширеніші міфи про бокс

Багато юнаків бояться піти на цей крок, думаючи що після цього їх життя змінитися в гіршу сторону, але безліч припущень помилкові й не варто в них вірити:

 1. Боксери дурні. Насправді, бокс визнаний другим, після шахів видом спорту, де дуже важливі та активно використовуються розумові здібності. Кожен удар — це стратегія, яку потрібно опрацьовувати, вивчати та відточувати. Так, в професійному боксі, від численних ударів по голові, виключити небезпеку отримання травм неможливо, але ж вони присутні в будь-якому виді спорту.
 2. Щоб уміти боксувати, необхідно займатися з дитинства. Багато людей починають заняття в досить усвідомленому віці та навіть переходять на професійний рівень. Як у 8 так і в 48 можна прийти та навчатися боксу з нуля і досягати високих результатів.
 3. Якщо боксер битиметься без рукавичок, то зламає пальці. Це можливо. В боях без рукавичок, звикнувши, що руки завжди в захисті, професійний боксер дійсно може не розрахувати силу і вдарити так сильно, що зламає свої пальці.
 4. Займатися боксом краще тільки чоловікам. Таке припущення не вірне. Доведено, що жінкам також дуже корисно викидати надлишок своєї енергії. Це корисно як для кардіо, та і для самооборони.

Користь від занять боксом

Люди, які займаються боксом:

 • виглядають підтягнутими та добре фізично розвинені;
 • зможуть захистити себе в непередбачених ситуаціях;
 • отримують навантаження відразу на всі групи м'язів, включаючи корпус, руки, ноги та мозок;
 • мають відмінну можливість «випустити пар» і емоційного розвантажитись;
 • заняття корисні як жінкам, так і чоловікам;
 • мають підвищену самооцінку та стають більш мужніми;
 • мають добре розвинені легені та серця;
 • мають поліпшену увагу, що дозволяє швидко реагувати на нестандартні ситуації.

Висновки

У сучасному світі дуже багато стресів, і якщо вчасно не позбутися від напливів негативу, то депресія вам забезпечена. Щоб уникнути неприємних ситуацій, допомогою може виявитися заняття боксом. У залі можна виплеснути весь пар, і після чого з новими силами повернутися до справ. Крім емоційної допомоги, при постійних заняттях, фізичний стан теж гарантовано покращитися.


Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
5 (голосів: 4)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ