Головна : Новини

Онлайн стратегії 2014

, 18:59
0 649

Кількість шанувальників комп'ютерних ігор по всьому світу росте, фактично,щохвилини. Таке вже "побічна" вплив технічного прогресу і повальної комп'ютеризації суспільства, практично у всіх сферах його життєдіяльності. Тепер, дітям не цікаво стало ганяти м'яч на стадіоні - можна не виходячи з дому зануритися в захоплюючий світ футбольних та інших спортивних симуляторів. Це ж стосується й інших сфер, оскількитематика ігор різноманітна, включаючи спортивні, логічні, тактичні та стратегічні варіанти. Взагалі, для початку процесу гри, її необхідно інсталювати на ПК, а перед цим або купити або скачати. Процес, в принципі, досить клопіткий, але поширення і розвиток інтернету дозволило усунути цей етап і подивитися на питання з несколько іншого боку. Шанувальникам подібного проведення часу, які мають можливість доступу до швидкісного інтернету, цікавий буде жанр ігор в онлайн-форматі, особливо великого поширення набули онлайн-стратегії. Це відмінна можливість провести час розвиваючи свій інтелект і розумові здібності, не вдаючись до необхідності устанавливать ПЗ. Найпопулярніші онлайн-стратегії ви знайдете тут :. Серед найбільш популярних онлайн-стратегій 2014 можна виділити наступні:

- Prime World. Є кращим представником жанру МОВА, що поєднує рольові та тактичні елементи;

- Settlers. Краща онлайн-стратегія раЗвіт, що має явний економічний характер. Тут важливо розвивати всю інфраструктуру від виробництва і будівництва, до військової сфери;

- Меч і Магія: Герої онлайн. Онлайн продовження знаменитої стратегічної серії для ПК, дія якої відбувається в реальному часі;

- Rail Nation. Онлайн симулятор залізниці;

- Anno Online. Ще один онлайн аналог економічної стратегії, де вам належить освоїти нові землі і розвинути свою економічну імперію.

Це основні, найбільш популярні стратегії, а крім них вашій увазі будуть цікаві також: Forgeof Empires, My Lands, Правила Війни: Ядерна Стратегія, Rise of Heroes, Капіталізація, Rising Cities, Ігровий процес, Велика ферма, Desert Operations та інші.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ