Головна : Новини

Лазерна епіляція: переваги неодимового лазера

, 19:13
0 2240
Лазерна епіляція

Надмірний ріст волосся на тілі в усі часи доставляв масу проблем і психологічний дискомфорт як жінкам, так і чоловікам. Традиційні методи видалення небажаного волосся мають короткочасний характер. Крім того, хімічна депіляція, використання воску і шугарінг можуть викликати подразнення шкіри та вростання волосків. Сучасні методи епіляції, із застосуванням різних видів лазерів, дозволяють позбутися небажаного волосся безболісно, швидко і надовго. Далі, ми поговоримо про це більш детально. Ну а розповість нам про це співробітник клініки лазерної косметології в Дніпрі https://laserdnepr.dp.ua/.

Які лазери використовуються для видалення небажаного волосся?

В даний час в косметології для епіляції застосовуються три види лазерів:

  1. олександритовий;
  2. діодний;
  3. неодимовий.

Рубіновий лазер, з якого починалася лазерна епіляція, сьогодні для цього, практично, не використовується. На зміну йому прийшли вдосконалені сучасні лазерні апарати. З того часу, коли в арсеналі косметологів з'явився неодимовий лазер, лазерна епіляція стала доступна ще більшій кількості людей.

Основні "+" неодимових лазерів:

  • Неодимовий лазер можна використовувати на шкірі будь-якого типу — від дуже світлої до дуже смаглявої. Також допускається використання на засмаглій шкірі.
  • Головна мета всіх видів лазерної епіляції полягає в знищенні волосяних цибулин, що призводить надалі до випадання волосків і порушення репродуктивної функції волосяних фолікулів. У діодному та олександритовому лазерах ця мета досягається шляхом впливу на меланін. У неодимовому лазері руйнування волосяної цибулини досягається зовсім іншим методом. Він випромінює довшу світлову хвилю, якщо порівнювати з діодним та олександритовим лазерами. Це дозволяє променю глибше проникати в тканини тіла та впливати на гемоглобін і оксигемоглобін судин, які живлять волосяний фолікул. Гемоглобін поглинає енергію лазера. Це призводить до коагуляції дрібних кровоносних судин. Волосяна цибулина залишається без живлення та гине. Завдяки цій особливості, неодимовий лазер справляється не тільки з темним волоссям, але й зі світлими та навіть з сивим, в яких знаходиться дуже мало меланіну. Олександритовий та діодний лазери не реагують на сиве волосся, а також малоефективні для видалення світлого волосся.
  • До незаперечних переваг епіляції неодимовим лазером можна віднести також і те, що вона надає ефект ліфтингу, шкіра не травмується, опіки виключаються, не буває врослого волосся. Дану процедуру можна проводити навіть в літній період.
Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
5 (голосів: 2)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ