Головна : Новини

Плюси та мінуси контактних лінз

, 21:03
0 2325
контактні лінзи

Питання про те, що вибрати окуляри або контактні лінзи постає перед багатьма людьми з поганим зором. І хоча контактні лінзи існують вже досить багато років, по цей час залишаються сумніви та побоювання на їх рахунок, особливо у тих людей, які вже тривалий час користувалися окулярами та звикли до них. Далі. ми розглянемо основні переваги цього способу корекції зору, а також розберемося, чи дійсно недоліки контактних лінз такі серйозні. Ну а розповість нам про це співробітник інтернет-магазину https://glazok.net.ua/, в якому безпосередньо можна придбати якісні контактні лінзи за доступною ціною.

Плюси контактних лінз:

  • Естетичність. Це дуже важлива перевага контактних лінз. Попри те, що зараз існує величезна кількість варіантів окулярів і оправ, знайти абсолютно підходящу можуть далеко не всі. Окуляри можуть не вписатися в ваш певний образ або колірну гамму наряду. З лінзами таких проблем бути не може, ви будете природними та не спотворите риси вашого обличчя.
  • Лінзи можна носити в будь-яку погоду. Всі власники окулярів знають, що під час дощу або снігопаду носити окуляри зовсім незручно. При зміні температурного режиму, наприклад, коли ви заходите в приміщення в холодну пору року, скло запотіває і доставляє незручності. З лінзами таких проблем немає. До того ж, в сонячну погоду ви можете легко підібрати для себе будь-які сонцезахисні окуляри та носити їх, не знімаючи лінз.
  • У лінзах набагато зручніше вести активний спосіб життя. У спортзалі, в поході, у відпустці окуляри здатні доставити багато незручностей. У лінзах ніщо не заважає вам рухатися.
  • У лінзах набагато ширше поле зору, ніж в окулярах. Лінза щільно прилягає до рогівки та переміщається слідом за рухом зіниці. У багатьох ситуаціях, наприклад, при керуванні автомобілем це стає дуже важливим.
  • Цікава властивість контактних лінз — можливість поміняти зовнішній вигляд очей. Як відомо, лінзи бувають кольоровими, що дозволяє без шкоди поміняти колір очей або поекспериментувати з карнавальними лінзами химерних забарвлень.
  • І, мабуть, головна їх гідність — це більш ефективна корекція зору, а також здатність деяких видів лінз виправляти зір в тих випадках, коли окуляри безсилі.

Можливі мінуси контактних лінз:

  • По-перше, багато хто побоюється, що лінза, бувши чужорідним тілом в оці, може стати причиною подразнення, інфекції або алергічної реакції. Сьогодні медицина пропонує контактні лінзи з такого матеріалу, який абсолютно не відчувається і не викликає подразнень. Однак лінзи планової заміни вимагають особливого догляду, який дійсно можна порушувати. Якщо ви вирішили використовувати лінзи, купувати їх можна тільки за рецептом лікаря та дотримуватися всіх рекомендацій по догляду. До того ж, зараз дуже популярні щоденні лінзи, за якими не потрібно доглядати, адже кожен день ви одягаєте нову пару.
  • По-друге, є побоювання щодо самого процесу надягання лінз і їх вилучення. Багато людей бояться здійснювати самостійні маніпуляції з оком, адже думають, що не впораються. Насправді ж зняти та надіти лінзи може кожен, проте на придбання навичок може знадобитися якийсь час і деяка кількість спроб. Офтальмолог, який підбирає вам лінзи, обов'язково навчить вас цій процедурі. Цей мінус контактних лінз швидко розчиняється, і весь процес в короткий термін доводиться до автоматизму.
  • По-третє, вважається, що лінзи це дороге задоволення. Але це не зовсім так! Нині можна купити лінзи за дійсно прийнятною ціною. Окрім того, сьогодні не потрібно великої кількості різних засобів для догляду за лінзами, є один багатофункціональний. Все це робить використання лінз цілком доступним.
Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
5 (голосів: 4)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ