Головна : Новини

Переваги доставки води додому або в офіс

, 20:51
0 1802
доставка води

Здоров'я — це найцінніше, що є у людини. Чи варто його згубити, вживаючи неякісну воду? У наш час пити водопровідну воду можна лише після відстоювання та кип'ятіння. Адже та кількість бактерій, мікроорганізмів, хлору, солей важких металів, пестицидів, яка знаходиться в водопровідній воді, не дозволяє вживати її у звичайному вигляді.

Лікарі стверджують: для гарного обміну речовин людині щодня потрібно вживати не менше 1,5 літра чистої води. Крім того, вона також потрібна ще й для приготування їжі та напоїв. Тому вдома вона завжди повинна бути в запасі. Не менш важливо пити очищену воду і на роботі, адже там ми проводимо більшу частину свого часу. Доставка води в офіс, а також додому допоможе вирішити проблему наявності хорошої за якістю питної рідини. Далі, ми розглянемо основні переваги даної послуги. Ну а розповість нам про це співробітник компанії "Водолій", яка безпосередньо займається доставкою питної води у Києві.

Перевага доставки води додому та в офіс

Перевага бутильованої води полягає в тому, що не буде потрібно встановлювати як в офісі, так і вдома дорогі системи фільтрації водопровідної води. Звичайні домашні фільтри швидко приходять в непридатність, і навіть часта заміна картриджів не рятує ситуацію. До того ж такі фільтри очищають її лише частково.

Бутильована вода також може бути різною за якістю, тому, вибираючи виробника, варто поцікавитися сертифікатами якості його продукції. Не зайвим буде дізнатися яку очистку проходила рідина, звідки її беруть і чи можна її вживати маленьким дітям. Чесна компанія на першу вимогу надає всі потрібні документи.

Керівник повинен піклуватися не тільки про зручні меблі, але й про чисту воду для своїх співробітників. Адже здоров'я людей — перш за все. Продуктивність праці буде високою, якщо в офісі буде комфортна обстановка для роботи, а також можливість зробити чай, каву або просто попити смачну якісну воду. Сьогодні у багатьох є проблеми зі:

  • шлунково-кишкового тракту;
  • печінкою;
  • нирками і т. д.

Водопровідну воду з такими захворюваннями вживати категорично не можна. Директори компаній зобов'язані надати співробітникам можливість пити хорошу воду, щоб не було загострень захворювань на робочому місці у людей. Чим краще умови праці для працівників, тим більше буде їх віддача в роботі, і менша кількість днів, пропущених через хворобу.

Запас якісної води вдома дуже важливий. Особливо якщо в сім'ї є маленькі діти, люди похилого віку або люди зі значними проблемами зі здоров'ям. Якщо ви зважилися самі купити очищену воду в супермаркеті, хіба можна бути впевненим, що вона дійсно хороша? А якщо це звичайна вода з крану, вироблена в підвалі сусіднього будинку та розлита під відомий бренд?

Купуючи бутильовану воду від одного виробника, можна на власні очі переконатися в достовірності їх сертифікатів, і навіть зробити власну незалежну експертизу. Зате після таких експериментів ви можете спати спокійно та давати цю воду навіть немовлятам.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
5 (голосів: 4)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ