Головна : Новини

Чому вигідно інвестувати в нерухомість Іспанії?

, 00:09
0 2086
нерухомість Іспанії

Інвестування в нерухомість — один з найбільш надійних способів примножити капітал. Це може бути придбання з метою самостійного проживання, подальшого продажу або для здачі в оренду. Найбільш ліквідним активом, в довгостроковій перспективі, є покупка житла або комерційних об'єктів за кордоном. Найактивніші та грамотні інвестори вже оцінили всі переваги покупки житла або комерційних об'єктів в Іспанії. Далі, ми їх розглянемо більш детально. Ну а розповість нам про це співробітник компанії MibGroup, яка безпосередньо займається продажем нерухомості в Іспанії.

ТОП-5 причин купити нерухомість в Іспанії:

  • Клімат. Кому не доведеться до душі м'який клімат цієї держави, ласкаве сонце та спокусливе середземноморське узбережжя? Цей Європейський куточок приваблює туристів з усього світу. Купуючи житло тут, ви можете жити в ідеальних курортних умовах або дуже вигідно здавати свій будинок в оренду.
  • Дивовижна природа! Іспанія — це не тільки чарівний світ пляжного відпочинку! Озирніться навколо і ви побачите безліч можливостей: гірськолижні курорти, які легко змагаються з найпопулярнішими курортами Франції, Австрії або Швейцарії, а також сила-силенна міст з достатком пам'яток.
  • Розвинена інфраструктура. Для постійного проживання, кращого місця, мабуть, годі й шукати зовсім! Тут створені всі умови для комфортного життя, а велика мережа сервісних послуг викликає щирий захват навіть у найвибагливіших мандрівників, які вже після першого відвідування замислюються про те, як тут залишитися.
  • Багата історична та культурна спадщина. Не можна просто так взяти, і не познайомитися з цією країною ближче. Тим більше, що кожен населений пункт знайде, чим здивувати. Подорожуючи по регіонах, не можна не помітити того, що навіть на відстані 100 км один від одного принципово змінюється порядок життя, культура, діалект, кухня і багато іншого. Ну а вивчати пишність кожного окремо взятого міста можна нескінченно довго.
  • Високий рівень життя. Бездоганно розвинена система медицини та охорони здоров'я, соціальне забезпечення, висококласна європейська освіта, відмінний мікроклімат для розвитку бізнесу і багато іншого.

Висновки

Експерти світового ринку, склавши рейтинг найбільш привабливих країн для інвестування в нерухомість, віддали Іспанії почесне 7 місце. Навіть такі гіганти, як: Франція, Греція, Кіпр та Італія залишилися позаду! Німеччина також не може похвалитися такою кількістю рентабельних пропозицій і мінімізацією ризиків, як Іспанія. Здається, варто задуматися.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
5 (голосів: 3)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ