Головна : Новини

Болгарка - найзатребуваніший ручний електроінструмент

, 20:20
0 1910
Болгарка

Традиційно, весна і літо — пора ремонтів. У цей період актуалізується одвічна боротьба за красу власного затишного куточка. Справжній господар розуміє — якщо припинити постійно доглядати за будинком, він швидко старіє, вид його похмурніє, проявляються пошарпаності та інші деталі, які псують зовнішній вигляд. Тому необхідний регулярний косметичний, а іноді й капітальний ремонт. На цьому етапі виникає питання: «як його зробити і яке обладнання для цього знадобиться». Дуже часто таким питанням задаються власники заміських будинків і дач, особливо після тривалого зимового періоду.

Якщо всю роботу виконувати самостійно, то виникає ризик, що сил все ж може не вистачати, а результат залишиться мінімальним. Для вирішення цих завдань зараз широко використовується ручний електроінструмент, який допоможе виконати заплановану роботу швидко і якісно. Ну а розповість нам про це співробітник інтернет-магазину ПРОМТОВАРИ, в якому його безпосередньо можна придбати.

Метал — дуже надійний матеріал, стійкий до впливу різних зовнішніх факторів. Тому говорити про затребуваність його використання в побуті не доводиться. Як правило, з нього виробляються паркани, каркаси, перголи, фундаменти та багато інших конструкції. Щоб все це змонтувати або відремонтувати потрібен відповідний інструмент. Працювати з таким матеріалом за допомогою одних тільки ножівки та напилка — сумнівне задоволення. Тому й доводиться використовувати електроінструмент, якого, на щастя, на ринку більш ніж достатньо.

Болгарка: що потрібно знати?

Болгарка — це основний і, мабуть, найпопулярніший інструмент для побутового використання. Будь-які ремонтні або будівельні роботи навряд чи обійдуться без її участі цього. Наприклад, він є незамінним тоді, коли треба швидко зачистити зварювальний шов, нарізати металеві прути однакової довжини, зробити штробу для електропроводки та багато іншого.

Перед тим, як купити болгарку, необхідно хоча б приблизно оцінити обсяг робіт, які будуть виконуватися. На ринку представлені як невеликі моделі для дрібних, але точних завдань, так і більш потужна техніка, яка здатна без особливих проблем різати труби великих діаметрів і бетонні панелі.

Нижче представлені типи болгарок, характеристики яких можуть задовольнити запити навіть найбільш вимогливих споживачів.

Однією з потужних моделей є болгарка з діаметром диска 230 мм. Це потужний інструмент для складних завдань, в якому передбачено використання відрізних кругів діаметром 230 мм, тому порізати ним прути або труби великого діаметра, бетонні перемички — дуже легко. Потужний двигун болгарки як правило надійно захищений від перегріву декількома шарами спеціального захисного лаку, а сам інструмент виконаний із застосуванням пилозахисної системи, що зберігає ключові елементи від передчасного зносу. Великі кутові шліфувальні машини як правило розраховані на значний обсяг робіт і мають посилену, з цим і пов'язано таку пильну увагу до надійності таких болгарок.

Серед виробників професійного інструменту виділяються такі ТМ, як:

 • Makita;
 • Bosch;
 • DeWalt;
 • Metabo.

У напівпрофесійному сегменті можна відзначити такі бренди, як:

 1. DWT;
 2. AEG.

Побутові інструменти виробляють такі фірм, як:

 • Дніпро-М;
 • Dextone;
 • Vitals;
 • Stern;
 • Протон.

При правильній експлуатації ці болгарки прослужать вам довгі роки.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
5 (голосів: 2)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ