Головна : Новини

Професійна косметика Gigi: історія та сучасність

, 19:56
0 1704
Професійна косметика Gigi

Свою історію компанія Gigi веде з 1957 року, що дає їй право називатися найстарішою та найвідомішою у світі лабораторією професійної косметики з Ізраїлю. На початковому етапі своєї роботи, компанія пропонувала ринку всього лише 2 продукти, призначені для догляду за шкірою. Сьогодні асортимент лабораторії нараховує сотні товарів, десятки серій та ліній, основна частина з яких створена за запатентованими технологіями, які не мають аналогів у світі.

Сьогодні Джіджі — це лідер у виробництві засобів, які позиціюються, як косметичні та лікувально-профілактичні та призначені для догляду за тілом та обличчям. Сьогодні купити косметику від ізраїльського бренду можна не тільки на батьківщині компанії, але і в інтернеті, наприклад, на сайті https://lecosm.com/gigi. Правда купити її можуть найчастіше тільки професійні косметологи, які практикують в салонах краси, адже недарма продукція Джіджі носить статус професійної.

Що потрібно знати про професійну косметику Gigi?

Можна довго перераховувати переваги продукції даного бренду, але краще з ними познайомитися особисто, відвідавши салон, який використовує цю професійну, унікальну і дуже ефективну косметику.

Gigi професійна косметика від інших косметичних брендів в першу чергу відрізняється своїм складом. Gigi ізраїльська косметика, має у своєму складі:

  • морські водорості;
  • рослинні речовини;
  • вітаміни;
  • ароматичні масла та ін.

Але суть навіть не в тому, що використовує виробник, а в тому «як». А ось рецептура унікальних кремів і гелів, сироваток і лосьйонів від Gigi зберігається за сімома печатками. Всі розробки, дослідження, вивчення складових і їх впливу на організм людини здійснюється у власних лабораторіях, а виробляють ці унікальні товари на фармацевтичному заводі Аджіс.

Треба визнати, що процес виробництва Gigi косметика контролюється на предмет якості за найжорсткішим вимогам, які розроблені для лікарських препаратів, а не просто косметичних засобів. Саме таке ставлення до процесу виробництва дозволяє компанії пропонувати продукцію, яка відкриває величезні можливості перед косметологами, як в плані естетики, так і в плані лікувальної профілактики.

Gigi пропонує сьогодні 31 лінію професійної косметики для догляду за обличчям і тілом. У кожній лінії як мінімум 5-10 різних продуктів. Якщо заглянути в каталог компанії Gigi косметика там представлено не менше, ніж 250 найменувань найрізноманітніших засобів. Не дивлячись на те, що всі продукти відрізняються за своїм призначенням, складом і ефекту, всіх їх об'єднують такі параметри, як:

  1. якість;
  2. ефективність;
  3. стійкий ефект;
  4. гіпоалергенність;
  5. екологічність;
  6. безпеку.

Підтвердженням тому служать позитивні відгуки, як експертів, так і кінцевих споживачів. Фахівці Gigi постійно розширюють свою продуктову лінійку, поповнюючи її новими продуктами, які більше відносяться до лікувальної косметики, ніж до звичайних засобів по догляду за тілом та обличчям.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
5 (голосів: 3)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ