Головна : Новини

Приватна медицина: основні переваги

, 20:46
0 1534
приватна медицина

Ви коли-небудь задумувалися: "Чому все частіше в останні роки пацієнти вибирають лікування в приватних клініках?". Навряд чи відповідь лежить в області «від противного» та залежить виключно від якості безкоштовної медицини. Швидше, варто розглядати переваги приватних клінік, ніж недоліки державних медичних установ. Нумо їх розгляньмо, ну а розповість нам про це співробітник запорізької багатопрофільної клініки "Лікар": www.lekar.com.ua.

Основні переваги приватної клініки:

  • Приватний діагностичний центр дозволить пацієнту відчути себе важливим елементом налагодженої до дрібниць медичної системи. Тут нема потреби самостійно приймати рішення, куди піти та до кого звернутися завтра. Після проходження обстеження лікар в подробицях розпише весь план лікування та необхідних діагностичних і лікувальних процедур.
  • Можливість пройти комплексне обстеження на території однієї установи. Вас не пошлють зробити УЗД «де-небудь», не попросять принести в наступне відвідування кардіограму та результати аналізів з інших лабораторій. Всі маніпуляції здійснюються фахівцями однієї клініки та пошук вирішення проблеми пацієнта здійснюється ними спільно.
  • Можливість вибору «свого» лікаря — найчастіше пацієнти вибирають не установу, а лікаря.
  • Шанобливе ставлення до кожного пацієнта — тут вас не попросять купити шприци та рукавички, не скажуть, що ви «не вчасно», уважно вислухають і допоможуть знайти оптимальний шлях для позбавлення від хвороби.
  • Високий рівень сервісу — чистота і затишок супроводжують пацієнтів приватного центру протягом усього часу перебування на його території.
  • Комплексний підхід — відсутність конвеєра, індивідуальне вирішення кожної проблеми, лікування не симптомів, а хвороби в цілому.
  • Сучасне обладнання та прогресивні погляди на медицину — так, таке лікування «коштує грошей», але воно й приносить результати.

Висновки

Для багатьох обивателів сьогодні єдиним мінусом приватної медицини є ціна послуг. Але, в більшості випадків, така думка є хибною. Достатньо ознайомитися з прайсом приватної клініки та хоча б раз відвідати бюджетну поліклініку чи лікарню. Порівняти результати та витрачений бюджет. Зробити висновки. Як показує практика, сьогодні лікування в приватній клініці обходиться дешевше, ніж в державній, а результати не викликають жодних сумнівів.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
5 (голосів: 2)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ