Головна : Новини

Що потрібно знати про ботокс для волосся?

, 21:00
0 1864
ботокс для волосся

Ботокс для волосся відноситься до тих процедур, які дають миттєвий результат. Відразу хочемо зазначити, що вона не має абсолютно нічого спільного з ін'єкціями ботулотоксину. Дану назву вона отримала виключно через схожий результат — після її проведення волосся ущільнюється та розгладжується, і в кінцевому результаті воно виглядає блискучим. Далі, ми розглянемо цю процедуру більш детально. Ну а розповість нам про це співробітник інтернет-магазину https://constant-delight.com.ua/products/category/botoks, в якому безпосередньо можна придбати ботокс для волосся в Україні.

Процедура і показання до неї

Процедура складається з декількох етапів:

  • волосся миють;
  • трохи підсушують;
  • наносять сироватку.

Її основний компонент — органічно-мінеральна речовина intra-cylane (інтрасілан), яка має здатність проникати в кортес (тіло волосся), заповнюючи там прогалини. Ботокс для волосся допомагає впоратися з такими проблемами, як переплітання кінчиків, сухе і ламке волосся, тьмяне, недостатній об'єм та волосся, яке погано піддається укладанню. Бонус для волосся добре нейтралізує жовтизну. Крім того, ця процедура рекомендована при поганому рості та випаданні волосся, оскільки до складу входить велика кількість поживних речовин, провітамінов і мікроелементів.

Що потрібно знати перед проведенням даної процедури?

Весь сенс процедури розкривається в самому кінці, тому що результат «запечатується» лосьйоном з кератином, амінокислотами та вітамінами — іноді за допомогою клімазони, що залежить від виробника засобу. Кератин — це хімія, де основним компонентом є формальдегід. Формальдегід використовується для запечатування та збереження результату на більш тривалий термін.

В цілому це відмінний варіант «одноразового» догляду перед важливою подією. Ботокс не можна робити частіше одного разу на три місяці. При недотриманні рекомендації волосся набуває неохайного вигляду, з'являється сухість, втрачається пружність.

Також потрібно проявляти обережність, якщо були зроблені біозавивка або фарбування. У першому випадку волосся перетворяться в солому, а в другому шкіра після недавнього фарбування "оголена", тому може виникнути подразнення. І про ботокс потрібно забути на час вагітності та лактації, тому що речовина може позначитися на здоров'ї дитини, хоча це і не підтверджено.

Висновки

Ботокс звісно ж може візуально зробити волосся красивим і доглянутим. Але така процедура не лікує його, а лише створює видимість.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
5 (голосів: 2)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ