Головна : Новини

Переваги онлайн кредитування в порівнянні з банківським

, 11:11
0 1814
онлайн кредит

В наш час онлайн послуги розвиваються дуже стрімко. Сьогодні знайти будь-які дані можна за лічені секунди. Це позначилося і на фінансових послугах, особливо на сфері кредитування. Сьогодні кожен бажаючий може отримати гроші, навіть не виходячи з дому. Далі, ми розглянемо основні переваги якими володіє позика онлайн. Ну а розповість нам про це співробітник компанії Mrmoney, на сайті якої ви безпосередньо можете отримати кредит онлайн на карту в Україні.

Чому сьогодні люди все частіше вибирають кредит онлайн?

Найважливішими факторами, які визначають вибір майбутнього клієнта на користь миттєвого кредиту в інтернеті є:

  • Зручність. Для отримання кредиту онлайн досить мати в наявності ПК і доступу до інтернету. Процедура подачі заявки передбачає відвідування користувачем сайт мікрофінансової організації (МФО), заповнення анкети та отримання довгоочікуваних грошей. Розібратися в інтерфейсі кредитного сервісу під силу навіть пенсіонерам.
  • Прозорість. У випадку з онлайн кредитуванням все максимально прозоро. В договорі, який заключають сторони, чітко вказані всі умови та зобов'язання. Тут немає ніяких приписок або банального тексту дрібним шрифтом, який вивчають далеко не всі, а потім потрапляють в халепу.
  • Наявність вибору у позичальника. Це ще один вагомий аргумент на користь позики онлайн. Велика кількість МФО на ринку дозволяє вибрати найвигіднішу пропозицію для будь-якої життєвої ситуації.
  • Режим роботи 24 / 7. Якщо людина йде в банк, то змушена підлаштовуватися під графік роботи цієї установи. Багато клієнтів приходять в банківську установу в обідній час. В результаті їм доводиться чекати, поки співробітники сидять в їдальні та відпочивають. В системі онлайн кредитування нічого подібного немає.
  • Можливість взяти кредит навіть пізно вночі. Для цього досить зайти на сайт і заповнити анкету. Крім цього, багато сервісів онлайн кредитування пропонують своїм клієнтам можливість відстежувати всі платежі, які проводяться для погашення заборгованості. Внести кошти можна як за допомогою терміналів самообслуговування, так і у відділеннях банків або за допомогою різноманітних платіжних онлайн систем.
  • Погана кредитна історія — не проблема. Онлайн сервіси не надають великого значення даному фактору, тому не варто думати, що погана кредитна історія — це серйозний привід для відмови у видачі грошей з боку онлайн сервісів.
  • Відсутність бюрократії. Клієнту не доведеться займатися отриманням різних довідок і документів. Досить наявності паспорта, а також ІПН.
  • Доступність. Отримати гроші може як пенсіонер, так і студент, який має невелику заробітну плату.
  • Клієнти не зобов'язані розповідати співробітникам про цілі отримання кредиту. У банківських установах все інакше. Співробітники можуть прискіпливо розпитувати про всі нюанси отримання кредиту. Деякі банки й зовсім видають гроші тільки під будь-які конкретні цілі. Це можуть бути програми для придбання певної техніки, автомобілів або об'єктів нерухомості.
Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
5 (голосів: 3)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ