Головна : Новини

Переваги відпочинку в Санья на острові Хайнань

, 12:53
0 9412
Санья, острів Хайнань

Провести ідеальний відпочинок можливо, якщо відправитися у відпустку в Китай на о. Хайнань. Цей острів хороший для відпочинку цілий рік. Зупинитися ви можете в головному курорті острова в місті Санья, а також в його місцевості. Інші міста не великі, і зазвичай не популярні. В регіоні Санья більше ніж 200 готелів, а найзнаменитішим готелем є Клаб Мед, який поєднує в собі французьке мистецтво життя з азіатськими традиціями та китайською культурою (детальніше читайте на сайті https://xn--80aannbpjgej1a8b.com.ua/info/).

Якщо розглядати острів Хайнань з висоти літака, то можна помітити, що він овальної форми. Перебувати на загальній широті з Гаваями, в діаметрі становить приблизно 170 км, а площа території 33,000 м². Якщо порівнювати з масштабами наприклад, Московської області, то острів на чверть менший. Населення острова складає лише 8 млн. чол. (судячи з розмірів населення Китаю — це дуже мало).

Особливості відпочинку в Санья

Головне місто острова, тобто столиця — Хайкоу, який також є курортом, але меншим за значенням. Звичайно, тур в Санья принесе куди більше задоволення, тому що є самим популярним туристичним містом в Китаї, а саме острова Хайнань. Практично всі визначні пам'ятки цього острова зібрані разом, а сам відпочинок в Санья надасть до ваших послуг розвинену туристичну структуру. Але, без сумніву, як і у всіх курортів, тут також є свої особливості, про них коротко:

  1. Клімат на острові нормальний, навіть в дощовий період, частіше опади трапляються в основному в горах, але це рідко.
  2. Тепле море цілий рік. У період дощів тут волого і жарко.
  3. Із травня місяця по листопад — можливі тайфуни, але не більше одного в сезон.

Ви можете навіть купити тур на Хайнань в серпні та там безсумнівно буде світити сонце, але ви навіть не відчуєте, що це був той самий сезон дощів. Але, як і скрізь, бувають і винятки, і весь відпочинок на Хайнані буде лити найсильніший дощ. Для туристів можливі й інші труднощі, в період різкого підняття вологості. Буває, що відпочивальники навіть не можуть висушити свій рушник, але що поробиш це ж тропіки. Однак навіть якщо враховувати всі ці особливості, все одно туристи знову і знову їдуть на відпочинок в Саньє і навіть рекомендують друзям відвідати даний курорт, але краще звичайно це зробити з листопада по квітень, коли погода гарантовано дасть вам можливість повністю насолодитися курортом.

Висновки

Хайнань — це найкращий тропічний курорт, можна навіть сказати рай з усіма його особливостями. Тут є і пляжі з ніжним піском, і пальмові дерева з кокосовими горіхами, і дурні мавпи, і навіть коралові рифи.

https://www.youtube.com/watch?v=H30nXSpMnYE

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
5 (голосів: 2)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ