Головна : Новини

Мікропозики: основні переваги

, 12:56
0 6775
микрозайми

Мікропозики давно стали звичним фінансовим продуктом для мільйонів людейн. Однак одні беруть їх, щоб вчасно піти до лікаря або полагодити машину, а інші для покупки нового Айфона. І хоча більшість клієнтів намагаються отримувати позики тільки в разі потреби і повертати їх в строк, є і ті, хто не розуміє їх головні "+". Тому далі, ми їх безпосередньо розглянемо. А також ви можете перейти на сайт: https://ibank.biz.ua/ та дізнатися ще більше корисної інформації.

Переваги мікропозик:

  • Швидке прийняття рішення по заявці. Незважаючи на те, що багато банків вже скоротили час розгляду заявки на кредит, в більшості випадків новим клієнтам доведеться чекати як мінімум один робочий день. Добре, коли цей час є - але бувають випадки, коли гроші потрібні прямо зараз. І найшвидшим способом залишаються позики онлайн - зазвичай вже через 5-10 хвилин після заповнення анкети на сайті ви дізнаєтеся, чи схвалено вам позику.
  • Отримання коштів відразу після схвалення. Якщо час розгляду заявки ще може затягнутися - буває, що виникають питання про додаткові документи - то зарахування коштів у більшості великих компаній не вимагає часу взагалі. Відразу після схвалення заявки гроші будуть на вашій банківській карті.
  • Можливість оформити позику звідки завгодно. Швидкий розвиток інтернету в останні роки сильно спростив наше життя. Замовлення таксі, платежі за житлово-комунального господарства, доставка їжі і багато інших послуг стали швидшими і зручнішими. Це стосується і отримання позик - в сервісах онлайн-кредитування заявку можна заповнити за 5 хвилин і майже відразу дізнатися про рішення. При цьому не потрібно нікуди йти, потрібен тільки доступ до інтернету. Заявку можна відправити зі смартфона, планшета або комп'ютера.
  • Прозорі та зрозумілі умови. Тільки в онлайн кредиті ви відразу знаєте, у скільки обійдеться отримання позики. Нічого простіше цього придумати не можна - ви вводите на сайті потрібні суму і термін і тут же бачите, скільки складе переплата. Тобто ще до оформлення позики вам буде відома сума всіх виплат.
  • Можливість виправити погану кредитну історію. Інший плюс онлайн позики в тому, що невеликі позики можна використовувати для  виправлення кредитної історії. Логіка проста: якщо у вас неідеальна кредитна історія, отримати гроші в банку швидше за все не вийде, а онлайн кредит - так. Після того, як ви отримаєте і вчасно повернете кілька позик, шанси отримати велику суму в банку зростуть, так як це позитивно відіб'ється на кредитній історії.
  • Не потрібна порука та застави. Більшість онлайн кредитів не вимагають ні поручительства, ні застави, тому що швидко приймають рішення про схвалення позики, не пред'являючи зайвих вимог.
  • Немає додаткових комісій. Компанії не беруть додаткових комісій за використання позики. Клієнти платять тільки відсотки, нараховані за договором.
  • Проста схема погашення. Для позик до зарплати графік повернення коштів максимально простий: після закінчення терміну користування позикою, або раніше, потрібно за один раз повернути всю суму. Тобто те, що клієнт отримав і нараховані відсотки. Наприклад, для першої позики таких відсотків немає: позичальник повертає ту ж суму, яку отримав.
Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 3)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ