Головна : Новини

Кришталь у виробництві келихів для віскі

, 10:23
0 2393
келихи для віскі з кришталю

Кришталь — це особливий вид скла, до складу якого входить оксид свинцю, що надає склу кришталеву прозорість, красивий блиск і особливий дзвін. Матеріал відрізняється вишуканим зовнішнім виглядом і чудовими споживчими характеристиками. Кришталеві келихи для віскі користуються великим попитом у цінителів цього благородного напою. До речі, придбати їх можна в інтернет-магазині https://darunok.ua/catalog/bokaly_i_nabory_dlya_viski/.

Виробництво кришталю

У 17 столітті англійські майстри експериментували зі складом скла, використовуючи різні добавки. Коли вони спробували застосувати оксид свинцю, помітили, що скло набуло особливої прозорості і красивий блиск. Також матеріал став міцнішим.

На основі піску замішують шихту - «кришталеве тісто». Суміш поміщають в піч, щоб вона розплавилася. Після цього вироби «видувають», надаючи їм потрібну форму, і знову відправляють в піч, щоб потім кришталь рівномірно охолов. Відзначимо, що допускаються дрібні бульбашки повітря, які є особливістю технології виробництва видувних виробів.

Кришталь володіє пластичністю, що дозволяє прикрашати вироби огранюванням, надаючи їм ще більш стильний та витончений вид. Гладкі вироби покривають алмазною гранню. У деяких випадках, ви можете помітити несиметричність огранки виробу або незначна невідповідність огранки фотографії — це є ознакою ручної роботи та свідчить лише про винятковість виробу.

Виготовлення кришталевих келихів для віскі

Традиційно склянки для віскі виробляють з товстими стінками та важким дном. Це захищає напій від тепла рук, не дозволяючи йому швидко нагріватися. Також форма келиха дозволяє зі зручністю помістити всередину необхідну кількість льоду.

Випускають келихи різного об'єму. Для вживання віскі в чистому вигляді підійдуть стакани об'ємом 120-150 мл. Щоб насолодитися напоєм з содовою або з льодом, використовують келихи об'ємом 200-300 мл.

Властивості виробів із кришталю:

  • Кришталеві келихи виглядають стильно і вишукано. Завдяки багатому вибору моделей кожен може підібрати для себе варіанти за смаком.
  • Кришталь — міцний і довговічний матеріал. Звичайно, якщо упустити келих на тверду поверхню, він, ймовірно, розіб'ється. Але на кришталевому виробі з часом не будуть з'являтися тріщини й інші пошкодження.
  • Показують красиву гру кольору, видають приємний дзвін. Такі властивості келихів дарують святкову атмосферу.
  • Кришталеві склянки дорожче скляних, але різниця в ціні цілком виправдана. Келихи підкреслять солідний статус і витончений смак їх власника, а також прослужать довго, зберігаючи свій первинний зовнішній вигляд.
Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
5 (голосів: 3)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ