Головна : Новини

Як вибрати барбершоп в Україні?

, 00:21
0 1311
барбершоп

Популярність на носіння бороди та вусів привела в нашу країну вже давно відомі закордоном чоловічі перукарні — барбершопи. Подібні заклади з'явилися в Європі та Америці ще в 1800-х роках. Їх основна відмінність від звичайних перукарень полягає в тому, що обслуговують там тільки чоловіків, майстри-перукарі, так само виключно чоловічої статі. Ці своєрідні чоловічі клуби з великою швидкістю вкорінюються й у нас в Україні. Тільки за останні 4-5 років було відкрито понад 100 різних таких закладів. Існують навіть мережеві перукарні, найвідоміша з яких Барбершоп Frisor. Мережа цієї фірми налічує більше десятка барбершопов в багатьох містах України. Так само є і «поодинокі» барбершопи, представлені тільки одним закладом.

Барбершопи: у чому їхня відмінність від перукарні?

Як ми писали вище основна відмінність заключається в тому, що як майстри (барбери) так і клієнти виключно чоловічої статі. Вхід в класичні барбершопи жінкам заборонений. Порушити подібну традицію собі дозволили хлопці з барбершопа Альдобарберс, в якому цілком успішно працює перша дівчина Барбер в Україні — Ольга Татарова. Ще однією відмінністю барбершопів є підхід до клієнтів, там їх приймають як друзів, такі заклади давно вже стали місцем, куди хлопці приходять не тільки постригтися, але й поспілкуватися, просто гарно провести час.

Кожна поважаюча себе чоловіча перукарня володіє винятковим алкогольним баром, випити щось із якого пропонують клієнтам під час очікування своєї черги. Що б ще більше відповідати «чоловічому клубу» деякі барбершопи встановлюють в приміщеннях відео гри, настільний футбол й інші цікавинки для клієнтів. Відмінною рисою так само є і майстерність перукарів. Багато з них проходили навчання закордоном, деякі навчалися в Україні. У звичайній перукарні вам навряд чи зроблять гарну стрижку бороди або гоління небезпечною бритвою, а ось барбери безпосередньо на цьому й спеціалізуються.

Як вибрати барбершоп в Україні?

Як ми писали вище кількість барбершопов стрімко зростає, і зробити свій вибір на користь однієї перукарні досить складно. Набір послуг практично у всіх стандартний:

  • стрижка волосся на голові;
  • гоління голови;
  • укладання;
  • стрижка бороди та вусів;
  • гоління небезпечною бритвою.

Вартість на послуги практично однакова. Оскільки же зробити вибір? На допомогу прийде перший український каталог барбершопів - https://sborodoy.com! На сайті зібрані практичні всі барбершопи України й постійно додаються нові. На карті відзначені всі перукарні, що дозволяє з легкістю вибрати найближчу за місцем розташування, є сортування по містах. У каталозі можна почитати опис кожної перукарні, подивитися фото і прочитати відгуки реальних відвідувачів.

Звичайно, як і у всій сфері послуг пов'язаної з красою йдуть не в конкретний заклад, а до майстра. Тому якщо ви вибрали для себе барбера який вас влаштовує — ходіть до нього, і неважливо куди. А якщо ви ще не вибрали його - Sborodoy допоможе вам визначитися.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
5 (голосів: 2)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ