здоровье, артлайф, арт лайф, health, artlife   Мапа сайту Login art life

+38 (067) 6802411 Російський  Український  Англійський     
 Артлайф Україна, Київ
артлайф

Особливості котлів на пеллетах

Жовтень 07 2014

Проблема пошуку альтернативних джерел теплової енергії була актуальною завжди, а вчасно україно-російського конфлікту на Донбасі - і поготів. Наслідком агресивної політики нашого сусіда і нездатності власного уряду змінити ситуацію, ціни на комуналку, (особливо на газ) будуть неодмінно зростати. Альтернативою газу, як палива, в нинішніх умовах України може служити деревина, торф і вугілля. Також, останнім часом, сталидуже популярними котельні установки (або просто - котли), що працюють на такому біопаливі, як деревні гранули - пелети. Це паливо має ряд істотних переваг, порівняно з тими ж дровами, вугіллям, а саме:
- високий ККД (близько 90%);
- низька витрата палива;
- екологічно чисте паливо з мінімальним вмістом золи;
- можливість автоматичної подачі (і її регулювання) палива;
- автоматичний контроль всіх процесів.
Незважаючи на це, є також і недоліки, до яких можна віднести явно завищену ціну на кінцевий продукт . На сьогоднішній день існує дві основні схеми функціонування подібних побутових (точніше подачі топки всередину):
- Ретортне, при якій паливо з проміжного бункера за допомогою подаючого шнека подається знизу в реторту, яка виконує роль колосникових грат;
- пневмо-гвинтова, при якій паливо подається зверху в пелетних пальник, де і відбувається його дозування і займання.
Устаткування досить специфічне і проізводітся здебільшого в Європі, - особливо Польщі. Серед найбільш важливих виробників - Heiztechnik, Herz, Defro, Kostrzewa, Kalvis. Крім цього активно розвиваються вітчизняні виробники - Агроресурс, КотЕко, Ретра та інші.

← Оправи для окулярів Особливості котлів на... 
Переглядів: 353
Автор: admin

Додати коментар
Ваше им'я
Текст
Введіть символи, що на зображенні

МІЖХРЕБЦЕВА ГРИЖА

ONLINE КОНСУЛЬТАЦІЯ НЕВРОЛОГА

ПРОДУКЦІЯ КОМПАНІЇ АРТЛАЙФ

БАД, ВІТАМІНИ, КОСМЕТИКА

ОНЛАЙН ПЕРЕКЛАДАЧ

worldtranslation.org

ONLINE КОНСУЛЬТАЦИЯ НЕВРОЛОГА

продукція артлайф

World translation

   Цей сайт дасть можливість всім хто хоче отримати консультацію фахівця з багаторічним успішним досвідом подолання таких хвороб:
- Міжхребцева грижа диска;
- ДЦП;
- Псоріаз;
- Цукровий діабет;
- Артроз і т. д.
Шульга Микола Володимирович
   Замовлення продуктів Артлайф на території України: БАД: лецитин, котячий кошоть, кальцій; косметика: Probio, Incaps, Functional cosmetics; вітаміни; каши, супи, киселі, цукерки, чай, кава; засоби особистої гігієни: шампунь, бальзам, гель для гоління, зубна паста.
   Професійний переклад з української на англійську мову  текстів різної тематики: медичної, технічної, науково-технічної, юридичної, економічної, літературної; переклад банківської документації , сертифікатів, пісень, медичних препаратів, пісень, віршів, інструкцій по експлуатації, технічної документації, а також локалізація інтернет-ресурсів.

Артлайф - функціональне харчування, вітаміни, БАД, косметика.

© 2011-2019 Artlife company, Inc. All rights reserved.


Є лише один метод зберегти здоров'я - їсти те, чого не хочеться, пити те, що не любиш, і робити те, що не подобається.

Марк Твен