Головна : Новини

Що таке бразильська депіляція?

, 23:11
0 1852
Бразильська депіляція

Уже тисячоліттями жінки наполегливо борються з небажаними волосками на всьому тілі, окрім, мабуть, голови. Однак еволюція вперто не прагне прислухатися до наших побажань. Нарівні з новомодними способами лазерної епіляції, наноепіляціі жінки активно використовують такі досить давні методики, як шугарінг і воскова епіляція. Вони подобаються дуже багатьом жінкам, адже гарантують гладкість шкіри відразу після першої процедури. Головне — трохи потерпіти.

Найпростіший і самим відомий спосіб депіляції зони бікіні — це бритва. Всім нам відомі її, скоріше, недоліки, ніж переваги. Залишаються чорні точки, можливі порізи, а волоски відростають вже буквально через кілька годин. Використання машинки-епілятора — ефективне, але досить болісне, і у багатьох дівчат з часом викликає вростання волосся.

Сучасним і вельми ефективним способом видалення волосся є лазерна, електро- та фотоепіляція. Однак це поки що ще досить дорогі методи, недоступні всім, і вони мають безліч протипоказань при ряді шкірних захворювань, імунних, онкологічних захворювань, в разі прийому лікарських засобів тетрациклінового ряду. Крім того, якщо у вас світле волосся — процедура марна. Тому сьогодні все ще більшу популярність мають методи видалення волосся за допомогою воску та цукрової пасти.

Бразильська депіляція

Однією з популярних сьогодні методик епіляції зони бікіні є бразильська (більш детально про неї можна прочитати на сайті https://vseovolosah.com/). Вона має на увазі під собою повне видалення волосся з зони бікіні. А свою назву отримала завдяки країні походження. Гарячі бразилійки — любительки носити мікробікіні на пляжі (найтонші смужки тканини). Тому їм доводиться дуже ретельно стежити за гладкістю шкіри.

Вперше бразильська епіляція (крім самої Бразилії) з'явилася в США в 1987 році, де сестри Паділа відкрили салон "J Sisters International". Цей салон відвідують багато зірок Голлівуду та дівчата, які прагнуть завжди виглядати ідеально, — саме тут процедуру виконують швидко, точно та ефективно. Для класичної бразильської епіляції іспользуютгорячій віск або цукрову пасту, яка має свої переваги, зокрема, дозволяє мінімізувати вростання волосся, оскільки вона наноситься проти росту волосся, на відміну від воску, а відривається по зростанню.

Нині бразильська депіляція (глибоке бікіні) найбільш популярне серед дівчат різного віку. Проте популярні різні види інтимних зачісок. Популярно, наприклад, залишати шматочок «рослинності» на лобку у формі вертикальної смужки, геометричних фігур, сердечок, листочків і т. д.

Депіляція зони бікіні може бути глибокою, середньою та класичною. При глибокій повністю видаляється небажана рослинність в паху і на попі. При середньому видаляється волосся по лінії трусиків-бікіні та горизонтальна смужка в верхній частині лобка, залишаючи недоторканою смужку волосся як на малюнку. При класичній депіляції видаляється волосся лише по лінії бікіні, залишаючи "трикутничок" недоторканим.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
5 (голосів: 1)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ