Головна : Новини

Електроепіляція: основні переваги

, 01:37
0 2109
Електроепіляція

Електроепіляція являє собою спосіб видалення волосся на тілі людини за допомогою впливу електричного струму. Тонка голка вводиться в кожну цибулину з волосом (фолікулу), подається розряд струму, і "паросткова" зона волосся руйнується. Така процедура дозволяє згодом повністю позбутися від рослинності на оброблюваній ділянці шкіри. Однак, як швидко буде досягнутий ідеальний результат, залежить від багатьох чинників і, в першу чергу, від індивідуальних особливостей організму.

Електроепіляція досить болюча процедура, і особливо сильний біль виникає при видаленні волосся в зоні бікіні та над верхньою губою. Найлегше переноситься на руках, підборідді, гомілках і стегнах. Але, знову ж таки, тут все залежить від порога чутливості кожної конкретної людини. Проводити електроепіляцію в вушних раковинах і в носі заборонено. Не рекомендується робити цю процедуру і в пахвових западинах.

Переваги електроепіляції:

  • Це ідеальний варіант для позбавлення від зайвої рослинності. Особливо незамінна електроепіляція на обличчі, коли про гоління не може бути й мови.
  • Ця процедура застосовувана при будь-якому типі шкіри та при будь-якому кольорі волосся.
  • Є можливість назавжди позбутися від волосся вже після кількох сеансів.

Головне, щоб видалення волосся було проведено висококваліфікованим фахівцем на сертифікованому апараті (до речі, придбати його можна в інтернет-магазині https://alvi-prague.ua/ru/apparaty-elektroepilyatsii), тому що дана процедура є досить серйозним втручанням в організм людини.

Вирушаючи на видалення волосся таким способом, слід також враховувати ще й такі чинники: товщину і щільність волосся, а також область виростання. Саме від цього залежить, як швидко буде досягнуто успіху повного позбавлення від рослинності. Адже коли знищуються одні фолікули, в інших (сусідніх) волосся продовжує рости.

Особливості електроепіляції:

  1. Видалити все волосся відразу неможливо: його довжина для видалення даним методом повинна бути не менше 2 мм. Тому потрібно пройти кілька повних курсів, між якими слід почекати проміжки, які збільшуються в залежності від етапу електроепіляції.
  2. Слід зазначити, що деяким людям для повного позбавлення від росту волосся на тілі доводиться ходити на процедури по кілька років.
  3. А ось таку особливість — ціновий фактор, можна віднести як до переваг, так і до недоліків. Електроепіляція вартість якої в порівнянні з іншими видами епіляції нижча (як наприклад воскові смужки для депіляції), все ж, є дорогим задоволенням. Ціна сеансу безпосередньо залежить від його тривалості та обсягу роботи, а це значить, що для перших відвідин, які, як правило, тривають кілька годин, доведеться приготувати чималу суму грошей. Крім цього, вартість «очищення» ніжних ділянок шкіри трохи вища, ніж видалення волосся з інших частин тіла. Точні дані щодо вартості можна отримати тільки після консультації в конкретному салоні.
Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
5 (голосів: 3)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ